Advertisement

BESPLATNO ZoneAlarm by Check Point

nedims

Software guru
13 ozujka/aprila ide promocija ...besplatno... ZoneAlarm ce nesto dati...u Pro. verziji.Mislim da ce ovaj put dati svoj poznati vatrozid u pro.verziji. Samo taj dan...
Ici na ovaj link:
ZoneAlarm by Check Point - Award winning PC Protection, Antivirus, Firewall, Anti-Spyware, Identity Protection, and much more.
klik na Subscribe....na slijedecoj stranici je formular koji mozete vec sada ispuniti:
ZoneAlarm by Check Point - Award winning PC Protection, Antivirus, Firewall, Anti-Spyware, Identity Protection, and much more.
i sacekati svoj key...

Advertisement

borg

Resistance is futile !
13 ozujka/aprila ide promocija ...besplatno... ZoneAlarm ce nesto dati...u Pro. verziji.Mislim da ce ovaj put dati svoj poznati vatrozid u pro.verziji. Samo taj dan...
Ici na ovaj link:
klik na Subscribe....na slijedecoj stranici je formular koji mozete vec sada ispuniti:
i sacekati svoj key...
Kako dobiti serijal, šta traže da si na facebooku!

nedims

Software guru
Da pojednostavim...ici na ovaj link...pa sta dobijes:
http://www.zonealarm.com/security/en...t/facebook.htm
Eto...provjerih ovaj link na kojem sam bio prije 20 minuta...i to su promjenili...nevjerovatno
Dan nije istekao ... mora da je bilo previse zainteresiranih
Nisam ni ja dobio key...zato sam ponovo isao i popunio formular. Ponudili mi neki svoj software za zastitu identiteta...za sta ja nisam bio zainteresiran. Ja sam zelio Firewall pro. i odustao... Eto ...to se je sve dogadjalo prije pola sata.

Last edited: