Advertisement

Zašto

zmisis

Can't get enough of Download.hr
Kad uðem na ovi web stranicu traži mi da se ulogiram s veæ ponuðenim korisnièkim imenom i lozinkom. Kliknem i to prohvati i tako se taj proces non stop ponavlja.

Advertisement

STONE

Prijatelj *****a
Kad uðem na ovi web stranicu traži mi da se ulogiram s veæ ponuðenim korisnièkim imenom i lozinkom. Kliknem i to prohvati i tako se taj proces non stop ponavlja.

Sad æe ti moderator expresno odgovoriti!!!:comp:
Baš i mene zanima odgovor na to pitanje...

Izorman

Made my first messages
Trebalo mi iz treceg puta da skuzim da se ponavlja konstantno...tako ja upisem sifru prebacim na drugi tab, vratim se na forum kad ono kao nije me logirao, al sve ok...to oni namjerno da nam ne bude dosadno :D

Dzi

Administrator
Staff member
Kao sto sam jucer rekao u jednoj temi danas ce biti onesposobljeno logiranje na ostatku portala skoro cjeli dan zato sto je jako velika navala na server. U pitanju su deseci tisuca posjetitelja vise nego inace, te jednostavno je prevelik pritisak na bazu podataka.

Na ovaj nacin ce server moci koliko toliko funkcionirati kad je odvojen forum i ostatak portala. Sad radim na preseljenju navale, pa mozda se vrati logiranje brzo

Danas bi trebalo biti izmedu 60-100 000 posjeta sto je puno vise nego inace tako da molim na razumjevanje :)

Dzi

Administrator
Staff member
Radimo na prebacivanju tog prometa na drugi server, tako da bi uskoro moglo proradit logiranje. Takoder ima par preinaka koje sam napravio radi smanjenja opterecenja pa se nemojte cuditi nicem :)