Advertisement

zašto je zakljuèana tema?

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Jedan od moderatora ju je zatvorio. Ne znam iz kojeg razloga pa ako želi slobodno neka vam objasni. Moderatori imaju slobodu da sami odluèe o sudbini tema prema osobnom mišljenju kako bi se pošitvala neka pravila ponašanja. Što je nekome protiv pravila drugome ne mora biti tako da nema razloga za ljutnju na nekoga. Sve se uvjek da srediti :)

$rky

Software guru
Nema potrebe za nekom ljutnjom samo bi bilo ok da je neko od ostalih mod. ili ti kao admin dobio pp sa razlogom zbog kojeg je brava gore i to je to.

gorand

Software guru
....... samo bi bilo ok da je neko od ostalih mod. ili ti kao admin dobio pp sa razlogom zbog kojeg je brava gore i to je to.
ili još bolje reæi i èlanovima jer nema potrebe koristiti metode tajnih službi,.:),........

e sad jedno pitanje(nema veze s ovim zakljuèavanjem) u vezi zakljuèavanja tema,.......koja svrha?,možda netko ima kasnije isto pitanje pa može nastaviti u toj temi,ovako mora otvarati novu,.......ili zašto se onda ne zatvaraju sve gdje završi rasprava,......jasno mi je kad doðe do prepucavanja,svaðe i sl.,ali ove opèenite nevidim razloga

Dzi

Administrator
Staff member
Generalno se ova opcija koristi samo kada tema ode u posve krivom smjeru ili na zahtjev samog autora teme

Franc

Jazavac
e sad jedno pitanje(nema veze s ovim zakljuèavanjem) u vezi zakljuèavanja tema,.......koja svrha?,možda netko ima kasnije isto pitanje pa može nastaviti u toj temi,ovako mora otvarati novu,.......ili zašto se onda ne zatvaraju sve gdje završi rasprava,......jasno mi je kad doðe do prepucavanja,svaðe i sl.,ali ove opèenite nevidim razloga
Bilo je toga. Npr. dosta mojih tema je zakljuèano ili obrisano od strane nekog (nezna se koga) bezveze. Ali izgleda da je tada bio nekakav problem u samom sustavu, jer niti jedan moderator nije zakljuèao ili pobrisao moju temu, ali ipak se to dešavalo. Èini se da je bila pogreška u samom vbulletinu (beti).

Dzi

Administrator
Staff member
Ovaj put je rijeè o postupku moderatora. Veæ duže vremena nije bilo problema sa sustavom