Advertisement

zakon

zava

Software guru
evo ja opet trebam vasu pomoc odnosno zanima me vase misljenje

Grad Otok (Vinkovci) mjesto sa oko 6300 stanovnika i mjesto gdje od Hrvatske samostalnosti vlada HDZ sa u prosjeku 70 % dobivenih glasova na svakim lokalnim izborima....nedavno je osnovana facebook grupa "STO TREBAJU ZNATI GRADJANI OTOKA" koju je osnovala grupa nezadovoljnih gradjana u kojoj iznose razne afere, podmicivanja ,uvjete zaposljavanja odnosno o stvarima u kojima svu prednost ima tocno ta 70% vecina (nista novo)...tako je npr otkriveno da otok ima direktora srednje skole i cistacice koje primaju placu a skola naravno NE POSTOJI...sve je to pod uskokom a nedavna afera sa firmom furnir otok gdje se pokusava otjerat stranog investitora koji zaposljava 110 radnika ,gdje rade i hdzovci i ostali, totalno je raspizdila narod.Svi zaposleni hdzovci su cak predali zahtjeve za ispisnicama iz hdz-a (jer firma gdje primaju 4500 kn + regres + bozicnica ) im je kao obecana zemlja i sokirani su svime sto se desava....grupa sta trebaju znati gradjani otoka je bila otvorena grupa ali nakon sto su pocela ogovaranja po ostalim forumima sa lazno prestavljenim profilima grupa je postala zatvorenog tipa i primaju se samo clanovi sa imenom i prezimenom...tako da od kada je grupa zatvorena imamo zahtjeve za ulazak u grupu od tinkie winkija, to sam ja, brzi gonzales , djuro genije i tak....

vidjevsi svoju priliku u toj grupi facebook grupa hdssb otok komletinci koja je i glavna oporbena stranka dala je potpunu podrsku grupi sta trebaju znati gradjani otoka i isto tako poceli su dodatno iznosit neke detalje sto je rezultiuralo velikim isclanjenjem iz hdz-a (naravno onih gradjana koji su bili samo glas za hdz i nisu imali nikakve koristi kao ostali) ...grupa hdssb je hakirana,obrisana ...

sad da vam napokon olaksam i postavim pitanje, jel nisu ti lazni profili odnosno lazna predstavljanja zabranjena i kako postupit u tom slucaju....kako postupit i sta je najbolje napravit za hakerski napad...policiji je prijavljeno ali dali ce ista pomoc rezultirat necim ili trebaju i privatne tuzbe...zanima me jedostavno vase misljenje o laznim profilima i hakerskim napadima....dali ce se tu uopce ista uspjet postic?

Advertisement

dalmatino

............
Što se tiče policije bojim se ništa od toga,imam rođaka policajca kaže on da se oni ne zamaraju sa takvim stvarima jer da toga na fejsu ima svaki dan koliko hoćeš,jedino što shvaćaju ozbiljno su prijetnje,znači ako ti neko prijeti da će te koknuti,onda možda budu reagirali a ima na fejsu opcija za prijavu vjerovatno već jesete prijavljivali,mislim da se fejs shvaća ko neka zezancija pa ništa od toga,možda šef zna više,znači zava moji napadi na političare urodili plodom,samo naprjed,sve ću ja vas politizirati i na kraju birate mene za predsjednika

Last edited:
Advertisement

zava

Software guru
ma nemozes zamislit sta je toga izaslo na vidjelo...i dosta toga snimljeno video zapisom...da prijavili smo facebook admonistratorima i lazni profili su pobrisani...ali neznam kako ce rijesiti rusenje grupe hdssb-a nadam se da ce uspjet...svakim danom si sve vise skacu u stomak

dalmatino

............
Gori od ovih od 91 do danas nemogu biti,znači meni bolje a vama kako bude,a moj Zava davno sam ja to skužio,nema toga što "hrvatine" neće napraviti za vlast a bojim se i ti tvoji HDSB ili kako se već zovu da nisu puno daleko od ovih,svi su oni manje više nastali iz korjena SKJ,ne volim političare koji puno pričaju i obećavaju

Last edited: