Advertisement

Zadnji film koji ste pogledali

Franc

Jazavac
The Armstrong Lie

Solidan dokumetarac o Lance Armstrongu.

No, zanimljiva je inače priča oko ovog čovjeka, nevezano uz ovaj film. Čovjek koji je u par navrata bio na vrhu svijeta, čovjek koji je u par navrata pobijedio smrt, da bi na kraju pobijedio sam sebe.
No, čak i to i sve laži koje je izrekao okreće u svoju korist. Basnoslovni honorari za intervjue, knjiga u visokoj nakladi, o njemu se snimaju filmovi. I dan danas 50% mladih u svijetu priznaje ga kao pozitivnu i uzoritu osobu.

STONE

Prijatelj *****a

Iako sam ljubitelj ratnih filmova (valjda zato što sam i sam prošao rat),iako sam dosta očekivao od ovog filma,s obzirom da je rađen navodno po istinitom događaju,nisam do kraja zadovoljan filmom..
Previše patetike i slow motion scena pogibanja američih marinaca-tuljani..
Glumačka ekipa čisto ok (Wahlberg ,Kitsch, Hirsch i Foster )..

6.5/10..

Franc

Jazavac
Mogao sam i misliti. Klasična američka spika kad se radi o vojsci i domoljublju?
Nisam gledao.

STONE

Prijatelj *****a

Neznam kako reći,al' definitivno nekad omiljeni komičar Ben Stiller ne nasmijava više..
Iako se ovaj film reklamira kao komedija možda mi je samo jednom navukao kakav poluosmjeh na lice..

Naslovni junak filma je službenik njujorškog časopisa “Life”, zadužen za brigu o negativima fotografske arhive. Posao mu je ugrožen, s obzirom da je nova digitalna tehnologija dovela do odluke da se tiskano izdanje ugasi, časopis prebaci isključivo na Internet te, kao što to uposlenike voli podsjećati novi i arogantni direktor Ted Hendricks (Scott), sve to rezultirali masovnim otpuštanjima. Mittyja, međutim, daleko više tišti to što je u uredu zapazio privlačnu Cheryl Melhof (Wigg), ali joj se ne usuđuje prići, čak ni uz najdobronamjernije savjete Todda Mahera (Oswalt), djelatnika korisničke službe dejting servisa eHarmony. Mitty sve svoje frustracije liječi time da se na trenutke “odljepljuje” od stvarnosti i sebe zamišlja kao hrabrog pustolova. Stvarnost ga, međutim, konačno dohvati kada se ispostavi da je nestao negativ fotografije koju je za naslovnicu posljednjeg tiskanog broja poslao proslavljeni fotograf Sean O’Malley (Penn). Suočen s mogućnošću gubitka posla, ali i time da je O’Malley sa sobom ne nosi mobitel, Mitty poduzima drastičan korak i kreće u potragu koja će ga odvesti preko nekoliko kontinenata.
5/10

Last edited:

Tablet

Software guru
Meni najbolji film s ovih prostora, a među 15-tak općenito koje sam gledao. Smješan je, odlično je snimljen, lokacije su zanimljive, tematika također - radi se o odlasku jugoslavije na prvo nogmetno svjetsko prvenstvo u Urugvaj. Film ima dosta smješnih scena i zanimljivu radnju. Svakako preporučam pogledati, ja sam se ugodno iznenadio. :)

Last edited:

Aco29

Moderator
Staff member
Ja ne mogu te domaće serije i filmove sa prostora bivše jugoslavije nikako ne sjećam se kada sam zadnji puta nešto gledo.

Tablet

Software guru
Ni ja ne gledam previše domaće stvari, da ovaj film nije snimljen na govornom području koje razumijem, uopće nebi ni naslutio da je to film s ovih prostora :)

STONE

Prijatelj *****a

Keanu Reeves u ulozi osvetničkog ronina, samuraja bez gospodara..
Japan iz 18 stoljeća..
Dugo sam čekao Reevesa u nekoj akcijskoj ulozi..
Film me nije razočarao al ni pretjerano oduševio..

6.5/10

STONE

Prijatelj *****a

...priča o bivšem gangsteru koji se odluči vratiti na stare staze i udruži sa starom ekipom, te krene na osvetnički put kako bi pobio Ruske mafijaše koji su mu ubili kćerku.
N.Cage je neumoran zadnjih godina u snimanju filmova..
Prošle godine tri,ove u najavi četri..
Jedan od njih je i "Tokarev".
Prava surova akcija...
Za sve ljubitelja Cage-a obavezno štivo!!

7.5/10...

STONE

Prijatelj *****a

Osim naravno što je inferiorniji orginalu iz osamdesetih glede tehničkih stvari sve ostalo teška srednja žalost pa i loše...o_O
Jedino nešto vrijedno u filmu je gluma veterana Gary Oldmana..
Glavni gumac katastrofa..Di su ga samo našli jbt??

4.5/10

Franc

Jazavac

Neznam kako reći,al' definitivno nekad omiljeni komičar Ben Stiller ne nasmijava više..
Iako se ovaj film reklamira kao komedija možda mi je samo jednom navukao kakav poluosmjeh na lice..

5/10
Da, ovo sigurno ne može proći pod komedijom, no sve u svemu nije loša drama. :)

Dzi

Administrator
Staff member
Godzilla
7.5/10
Dobar film. Malo drugačiji nego što sam očekivao. Drugačiji prikaz Godzille nego što je to bilo u prethodnim filmovima.

STONE

Prijatelj *****a

Zanimljivo,napeto..

Ukratko Liam Neeson glumi zračnog šerifa koji se nađe u avionu iz New Yorka za London te dobije poruku na mob.u kojoj nepoznati pošiljatelj prijeti kako će svakih dvadeset minuta ubiti po jednog putnika ako se na njegov bankovni račun ne isplati 150 milijuna dolara.

7/10

Dzi

Administrator
Staff member
Transformers 4 - Transformers Age of Extinction
Film koji traje skoro 3 sata, ugođaj i radnja praktički identične kao i prethodni nastavci. Kao da opet gledam prethodne nastavke. Nema nikakvih velikih promjena. Ocjena: 6 i to samo zato što su ok efekti

Tablet

Software guru
Katastrofa, ni sjena prethodnih nastavaka... uopće nije smiješan. Zanima me slažete li se samnom ili je vama smješan ?
praktički se nisam nasmijao tokom cijelog filma nijednom...

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Igre bez granica 3
Vijesti 4
Download.hr 3
Ostali programi 38
Kafe Bar 2