Advertisement

Zadnji film koji ste pogledali

Tablet

Software guru
U zadnje vrijeme sve nešto Turci na tv-u :), dugo nije bio neki dobar film, a u kinu i nema nešto specijalno

STONE

Prijatelj *****a

Bez obzira na svo šarenilo i dosta kiča,film mi se na prvu svidio,a osobito Di Caprio koji je definitivno zaslužio uskoro i prvi svoj Oscar (ne mislim baš za ovaj film),mada je i ovdje najjača poluga..
BTW za one koji ne znaju film govori od 20-im god.prošlog stoljeća,u fokusu je mladi bogataš koji pravi razuzdane zabave kako bi impresionirao ženu koju voli..

7/10..

STONE

Prijatelj *****a

Solidno,malo mračnije izdanje Supermana..
Malo su pretjerali sa završnom borbom,al sve u svemu nije loše..

6.5/10..

STONE

Prijatelj *****a

Jedan od najboljih horor filmova koje sam pogledao zadnjih 15 god,a pogledao sam ih jako puno..
Temeljeno po istinitom događaju..
Obavezno štivo za sve horor fanove..

8.5/10..

Franc

Jazavac
Prisoners (Zatočene)

Dugo nisam gledao ovakavu Dramu/Triler. Kroz cijeli film se provlači dojam kako je cijela priča istinita i realna, tipa Zodiac. Čista osmica od mene. 8/10

STONE

Prijatelj *****a

Gledljiv akcijski film o policiji,mornarici ,CIA,meksičkom narko kartelu sa par dobrih fora..

6.5/10..

zava

Software guru
necete vjetovat al neki dan pogledo umri muski...malo mi muka od ovih prekicenih filmova pa da se prisjetim nekih starih

STONE

Prijatelj *****a
stone ja sam jedva pogledo onaj horor do kraja...
:D
Frka ili??

Danas sam gledao novog Hobita u 4DX kinu
Čisto informativno cjena ulaznice i za nas obične smrtnike koji ćemo taj flm odgledati u Cinestar-u,daj reci kakvi su utisci o 4DX kinu??

Dzi

Administrator
Staff member
Ja sam platio oko 63 kn ulaznicu zato što je film bio prije 5h kada su cijene skuplje. Mislim da je poslije 5 oko 74kn.
Pa fora je, čak i zabavno u početku ali poslije kada padne početno uzbuđenje se smanji i doživljaj. Svakako treba svatko isprobati. Nije loše za neki žešći akcijski film, utrke ili nešto slično ali nema smisla za primjerice ljubavne filmove.
Bio sam u onom "4D kinu" koje je bio u City Centru i to je bilo dosta žešće mrdanje (ali to su bile animacije od 5 minuta).
Imaš drmanje naglo stolice, lijevo desno, udarci, špricanje vodom, nešto malo mirisa, vjerat (čak mi je i hladno bilo), i ponekad nešto magle ali magla je ispod tv ekrana a ne kod pojedinih sjedala.
Također, 3D dio je bio znatno bolji nego u drugim 3D dvoranama.

STONE

Prijatelj *****a

Odgledah ga i ja napokon,i to ne u 4DX kinu k'o Dži već u Cinestaru,3D..
Film je sve u svemu solidan osim završne borbe sa zmajem,na kraju,a sa kojom su definitivno pretjerali.o_O
Međutim ono što mi je počelo smetati to su filmovi u 3D..
To je DEFINITIVNO kulminiralo sa ovim film koji full dugo traje (nije bilo pauze) a di su mi naočale počele smetati a i neke scene su mi bile mutne.
Moram malo pričekati ,pa ću pogledati običnu verziju filma.
Jbt kad malo razmislim malo je filmova koje su me impresionirali u 3d-u!!

7/10..

Dzi

Administrator
Staff member
Ja sam gledao prije par dana Tajanstveni život Waltera Mitty-a.
Film me ugodno iznenadio. Obično ne volim pretjerano filmove od Bena Stillera ali ovaj je bio dobar

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Igre bez granica 3
Vijesti 4
Download.hr 3
Ostali programi 38
Kafe Bar 2