Advertisement

Windows XP, Laptop Asus Eee X101 - problem Wi-Fi

Tablet

Software guru
Instalirao sam driver za bežićnu mrežu (wireless), ali nikako se ne mogu spojiti na internet. Internet je u redu jer sam na njega spojen računalom i mobitelom, tako da je problem u laptopu. Bio je Windows 7 i uredno se spajao, sad kad sam stavio XP više se neće spajati. Piše da je signal odličan, spaja ga čak možda i spoji na trenutak, ali ništa od toga sve skupa :)
20150527_124520.jpg

Advertisement

zele

Software guru
A da nije mozda u pitanju drajver za bezicnu vezu...ja sam jednom imao taj problem, koliko se sjecam...sve je pokazivalo da je ok, vidilo moju mrezu ali nije radilo...

Tablet

Software guru
Mislim da i je on, ali sam skinuo par verzija za XP i nije se ništa promjenilo. Svi su bili ili Atheros ili Qualcomm Atheros WiFi Driver... možda bi trebao potražiti još nekog drugog proizvođača i probati. Upalim laptop i sama dođe obavjest nađena je mreža, ali spojit nikako

Tablet

Software guru
šta god napravim ne ide, probao sam i ovo i dalje isto... konekta ga, diskonekta, konekta na sekundu dvije i tako stalno..

iako stavim na WEP, kad sljedeći put pogledam opet je na WPA2.. čak dođe status konektan je i za 2 sec opet diskonektan

Last edited:

Tablet

Software guru
napravio sve po tome i isto :) a wpa2 je cijelo vrijeme... šta ću zvat sigurno nije do njih kad sam spojen s dva računala, a antivirusni ne treba jer je tek instaliran windows

Last edited:

dalmatino

............
Spaja li se na kabel?
Možeš probati popuniti ovo,možda pomogne

Ne mora biti do njih al ti možda mogu pomoći,ko ti kaže da nije do routera? moj rođak se kod sebe nemože spojiti mobom na router,kod mene to radi bez problema i to zna često biti,možda je router limitiran,ponavljam možda

Last edited:

Tablet

Software guru
Nije problem ruter, jer sam pokušao se spojiti na internet od mobitela i ista stvar
To je mali laptop, nema utor za kabel

Last edited: