Advertisement

Windows Blue - Windows 9

Dzi

Administrator
Staff member
Microsoft je zapoèeo razvoj nove verzije Windowsa tj Windows 9. Kodno ime verzije je Windows Blue

Advertisement

dalmatino

............
Nešto su ubrzali u izlaženju windowsa:

Indicative Roadmap for Windows 9, the next update after Blue.

Windows 9 Beta (7 January 2014)
Windows 9 Release Candidate (July 2014)
Build 2014: Windows 9 RTM (October 2014)
November 2014: Windows Release 9

Dzi

Administrator
Staff member
Kako sam èitao u planu je da se dosegne razina da svake godine izlaze novi Windowsi

dalmatino

............
da treba što više zaraditi,još mi niko nije tražio da mu instaliram osmicu,toliko o interesu za nju

Tablet

Software guru
Moraju pokrpati ono što su fulali osmicom (zaradu) :)
Prije sam se veselio izlasku novih verzija Windowsa, sad više ne (ubili su ono nešto u ljudima), molim se samo da sedmica što duže mogne bit aktivna i podržana za sve :)

dalmatino

............
kada gledaš kako se sve kojom brzinom razvija,mijenja treba iæi u korak sa vremenom,samo opet ne vidim èemu tolika žurba sa windowsima,ma dobra je osmica nije ništa slabija od sedmice,samo kada ljudi naviknu na nešto teško idu na nešto novo,valjda iz straha da se neæe znati snaæi,imam ja neki forumèiæ i ponekad pogledam sa èime ljudi ulaze imam tu opciju i za nevjerovati ima ih još na windows 98,tako da me ništa ne èudi

Tablet

Software guru
što su bili stariji windowsi to su bile bolje igrice, sjeæam se kad sam na windows 98 igrao fifu 98, odtad nije bilo bolje nogometne igrice, isto kao oni ludi auti armagedon di ubijaš ljude i druge aute, tako je i s mobitelima, po meni najbolja igrica u povjesti mobitela je zmijica na nokia 3310, danasnje igrice na mob imaju sve živo,boju,zvuk, 3d, ovo ono, ali svi smo više uživali u zmijici nego u svem novom danas, tako da želim reæ koji se vrag tako žure, pustite ljude da uživaju u onom što je trenutno, nije ni osmica zaživila oni veæ na devetki, a 90% korisnika koristi sedmicu :)