Advertisement

Windows 8/8.1 teme

Advertisement

dalmatino

............
Ovaj Aero Glass povremeno zašteka,par puta mi se dogodilo da mi ne radi lijevi i desni klik miša,sada sam ga isključio u task manageru i sve je proradilo

dalmatino

............
a kod mene je sve u banani,pišem pod drugom temom,možda nije do aero glass,sada sam promjenio napajanje pa čekam reakciju

dalmatino

............
Ipak nije bilo do Aro Glass nego do facebook messengera,od kada sam njega isključio iz startup sve OK

Tribanj

Software guru
Uvijek kad nešto zašteka, dobro je znati nakon čega se dogodilo da zašteka. Mislim na instaliranje raznih aplikacija. Obično se dogodi da nešto radi u redu i onda nakon instaliranja neke aplikacije dogodi se da dođe do problema.

zele

Software guru
Još uvjek koristim Vista temu i najljepsa mi je...Tribanj, ni sam se vise ne sijecam di je bio problem, je u patchu ali sad vise neznam koji sam koristio...

Tribanj

Software guru
Na Windows 8.1 Pro. x64 imam problem sa Safe Mode bez obzira je li koristio UxStyle, UltraUXThemePatcher 2.3, SkinPack UXThemePatcher 4.0, UXTheme Multi-Patcher 12.0. Koristio sam i UxStyle Fixer, ali ni to ne pomaže. Teme rade u redu, ali nakon što uvečer ugasim računalo i ujutro ga upalim, Safe Mode ne radi, sustav padne i ne može se podignuti, ali ja prije instaliranja ovih pačeva i tema napravim Backup s Acronis.

sterchin

Advanced PC user
Telephone activation key Windows 8.1 Professional/Enterprise MAK Key

C23TX-8FNX9-C6J6T-BPQW2-CKBDQ
Q226H-HN692-BG7J8-G2PHY-88D3Q
TFN7V-3V36C-FXF7K-JQW9M-6VHQQ
NDMBK-H2JJQ-FW2MV-QBTTH-X74X3