Advertisement

Windows 8.2 dolazi u proljeće 2015?

STONE

Prijatelj *****a
Windows 8.1 službeno starta sutra ujutro u SAD-u ,manje od godinu dana nakon što je Microsoft izdao Windows 8 .
S obzirom na nedavne najave o kraćem roku izdavanja Windows oper.sustava,neke glasine su govovrile kako će sljedeći Windows oper.sustav biti izdan već u jesen 2014. Međutim ZDNet portal, putem neimenovanog izvora, javlja kako tvrtka planira novustrategiju izlaska Windowsa i da bi nove Windows (8.2) mogli ugledati tek u proljeće 2015.

Ovo ažuriranje uključilo bi zajedno i Windows i Windows Phone operativne sustave, navodi se u izvješću. To može možda značiti i jedinstveni Windows Store, gdje bi korisnici mogli preuzeti aplikacije koje će raditi na obje platforme.

U razdoblju do proljeća 2015, navodno će Microsoft objaviti manji update za Windows 8.1 i to najvjerojatnije u proljeće 2014..

Advertisement

Franc

Jazavac
Znači stiže još 3-7 GB sigurnosnih zakrpi. To što oni nazivaju novi OS je stvarno smiješno, ali dobar marketinški trik da se izvuče lova.

B.T.W
Onako usput , krajičkom oka danas sam uhvatio info kako 8.1 ide i kao nadogradnja besplatno svim korisnicima Windowsa 8, legalnim naravno, kroz Update.

Tablet

Software guru
Da malo ne navaljuju stalno s novim verzijama Windowsa, ja sam još na 7-mici i ne planiram je mijenjat :)

zele

Software guru
ja sam isto na sedmici, takođe ne mislim prelaziti na osmicu...vidim ja da svi nesto cekaju sto znaci da niko nije nesto posebno odusevljen...

Dzi

Administrator
Staff member
8-mica je dobra. Mislim da ljubi imaju previše predrasuda prema njoj. Trebaju ju probat i dati joj malo vremenena

gorand

Software guru
htjeli mi ne htjeli ,napredak ide i mora se koliko toliko pratiti,......ali prosječan korisnik nema potrebe žuriti..uvijek je bolje sačekati malo da se novi OS "ustabili"........
drugo mislim da je tu u pitanju i novac,...malo bi korisnika mijenjalo sedmicu ,da nemože "skinuti" osmicu ili da je nedobije jako povoljno

Tablet

Software guru
Ja razmišljam na način zašto mjenjat nešto i navikavat se na novo kad mi ovo super paše i nemam nikakve zamjerke, nadam se da će 7dmica bit još dugo u opticaju :p

zele

Software guru
eto sam i ja presa na osmicu, ne namjerno....kupija novi laptop na kojemu je instaliran 8.1 pro...ja to sve lipo napravio pocetna konfiguriranja i vidim da je neprakticno za popizditi ali da ima dosta stvari koje mi se sviđaju..
odlucim ja nju izbrisati ali sam prvo snimio sve na 3 DVD-a jer je to odma trazilo pri poetnom konfiguravanju...
Instaliram sedmicu i sve meni potrebne programe i napravim bekap sa Akronisom...
Nije mi vrag dao mira i ponovo vratim osmicu, instaliram programcic za start kao kod sedmice, instaliram sve potrebne programe i sada imam osmicu koja izgleda ka sedmica a sve ostalo imam od osmice ako zelim...jako sam sada zadovoljan..to su moja prva iskustva...

zele

Software guru
ja sam rijesija sve probleme sa osmicom, instalira sam sedmicu i miran kao i dosada na sedmici...u pm. ispizdilo me 3 miseca, stalno nesto...ne dolazi u obzir vise instalirati osmicu dok definitivno ne definiraju taj sistem pa tek nakon godinu dana...e sad o brzini pokretanja, virujte da na isti laptop ni sekundu se ne pokrece osmica brze...

Tribanj

Software guru
Ja bih isto instalirao sedmicu, ali nemam drajver za moj Nokia Lumia 520. Ovaj Update 1 za Windows 8.1 je po meni novi problem za Windows 8.1, ali na žalost, ako mislim i dalje vršiti Update Windowsa, najvjerojatnije uskoro ću morati opet to instalirati. Moje osobno mišljenje je da je sedmica najbolji OS ikada.

zele

Software guru
A ti to na mobitelu koristis windows...Nokia ne podrzava android?slazem se da je sedmica zakon barem za sada...

Tribanj

Software guru
U početku je bilo malo neobično, ali sam se brzo priviknuo. Na Androidu mi se znalo dogoditi da nekada dodirnem ikonu koju nisam htio i onda se program otvori. Ovdje mogu odrediti veličinu ikona i one programe koje češće koristim za njih napravim veću ikonu. Sustav dosta stabilno i brzo radi. Mislim da bi jedan Android ovako radio da bih morao kupiti duplo skuplji mobitel s Androidom. GPS je fenomenalan, a uz to su i programi i mape za GPS besplatni kao i nadogradnja najnovijih mapa. Nekoliko sam godina koristi Android i nisam bio zadovoljan. Naravno, bio je nižeg cjenovnog ranga kao što je i ovaj mobitel.

Last edited: