Advertisement

Windows 8.1 UEFI

Tribanj

Software guru
A je li ti radi Safe Mod nakon što računalo ugasiš najmanje 30 minuta?

Na koju Temu Vista misliš, na Vista Skin ili neku Vista temu iz Deviantart?

Last edited:

Tribanj

Software guru
Evo i ja sam dobio s Vista VS Theme i Ribbon disabler v2, ali postoji i Ribbon disabler v2.5 ali nigdje ne mogu naći da to skinem. U Winaero piše da postoji i da je jedan bug fiksiran, ali nigdje nema linka za download.

Nisam koristio Vista skin.

Radi i padajući menu u Metrou.

Last edited:

Tribanj

Software guru
Da, i ja sam koristio tu temu. Patch je UltraUXThemePatcher 2.3.

Nakon svega ugasio računalo oko 40 minuta, nakon toga probao ući u Safe Mode i to radi.

zele

Software guru
UltraUXThemePatcher 2.3 nece da mi radi, valjda je do Win Enterprise jer kod tebe je Win Pro i tebi radi..meni radi sa UltraUXThemePatcher 4.0

Tribanj

Software guru
Da, meni radi, sinoć napravio sve s CCleaner i Windows 8 Manager, napravio Backup, ugasio računalo oko 40 minuta, a to sam i sinoć ovdje napisao i jutros kad sam probao ući u Safe Mode, to radi.

Možeš li staviti link za 4.0 verziju, jer ja ju ne mogu naći. neka se nađe ako slučajno zatreba?

Tribanj

Software guru
Ovo sam i ja pronašao, ali naziv je sasvim drugačiji. Ja ću ovo skinuti, pa neka se nađe. Hvala za link.

Tribanj

Software guru
Kad sam pokušao to raspakirati Avast me obavijestio da je ovo zaražena datoteka i ja sam mu dozvolio da je obriše.

Last edited:

zele

Software guru
i ja obrisem sve sto eset kaze, kod instalacije jer inace instalira neke bezvezarije usput...

Tribanj

Software guru
Znači, Eset nije pronašao ništa? Evo i Malwarebytes Antimalware isto tako nije pronašao ništa kao ni Superantispyware.

zele

Software guru
nema nista jedino kod instalacije eset upozori na ta dva ili tri programcica sta se zele instalirati a nemaju veze s time patchom

Tribanj

Software guru
Možda Avast upozorava upravo na to, pa onda blokira cijelu datoteku?

Je li koristiš Eset Antivirus ili Eset Smart Security?

Tribanj

Software guru
U njemu je i Firewall. Ja kad sam to koristio nisam mogao u Metrou instalirati aplikacije, niti sam ih mogao nadograđivati. Svaki put kad bih pokušao tražilo mi je da koristim Windows Firewall. Je si li ti imao takvih problema?

zele

Software guru
ja Firewall drzim na interaktiv tako da me pita oculi nesto pustiti ili ne...evo sad sam instalira Facebook..