Advertisement

Windows 8.1 Hrvatski prijevod

Advertisement

zele

Software guru
Ako instaliram osmicu EN language, kad stavim Hr. language jeli prevede sve i metro aplikacije ( Skype, Prognozu, Trgovinu itd. )...

dalmatino

............
Mislim da prevede,nemam pojmaja imam instaliranu 8.1 bila je na engleskom sada da li sam napravio update hrvatskog ili instalirao nemam pojma,mislim da sa update nije ful prijevod

dalmatino

............
Eh,ono kao znaš bolje engleski od hrvatskog,meni je svejedno jer svako malo instaliram na engleskom i na hrvatskom al opet više volim hrvatski

Dzi

Administrator
Staff member
Meni je jedino čudno kako djeca koja još ne znaju ni slova, a kamoli hrvatski ili engleski bez problema koriste računala :)

Tablet

Software guru
Djeca kao mala imaju puno veću sposobnost učenja i zapažanja u kratkom vremenu, nego odrasli čovjek :) praktički su kao spužva, upijaju sve informacije... prirodno je to tako

Tablet

Software guru
Eh,ono kao znaš bolje engleski od hrvatskog
Nije bit poznavanja jezika, već od kad postoje računala i otkad sam u tom svijetu sve je bilo na engleskom. Jednom sam na kratko prebacio na hrvatski i pogubio se. Za mene je copy copy, paste paste... nikako zalijepi ili tako nešto... u tim osnovnim naredbama bi se pogubio, trebalo bi mi dosta dok se naviknem.

Tako sam bio stisnuo desni klik s naredbama i totalno se pogubio :)

zele

Software guru
meni je isto svejedno ali mi je materinji jezik hrvatski i normalno mi je da koristim svoj jezik...volim da mi je apsolutno sve prevedeno,ako nije rađe instaliram hr windows....

Tribanj

Software guru
Engleski mi nije baš nešto, ali na računalu se bolje snalazim na engleskom jeziku, nego li na hrvatskom jeziku. Moj OS je na engleskom jeziku. Probao sam na hrvatskom, ali neke stvari su tako prevedene da me to jednostavno zbunjuje. Ili nema adekvatan prijevod za to ili onaj tko je to prevodio, neke stvari nije preveo kako treba, ne znam.

zele

Software guru
Nije bit poznavanja jezika, već od kad postoje računala i otkad sam u tom svijetu sve je bilo na engleskom. Jednom sam na kratko prebacio na hrvatski i pogubio se. Za mene je copy copy, paste paste... nikako zalijepi ili tako nešto... u tim osnovnim naredbama bi se pogubio, trebalo bi mi dosta dok se naviknem.

Tako sam bio stisnuo desni klik s naredbama i totalno se pogubio :)
zato treniraj i nneces se pogubiti...