Advertisement

Windows 10

Tablet

Software guru
Kako ste na kraju krajeva zadovoljni sa Windows 10.. jel se tko vratio na sedmicu ili osmicu

Tribanj

Software guru
Kako ste na kraju krajeva zadovoljni sa Windows 10.. jel se tko vratio na sedmicu ili osmicu
Prije nekoliko dana instalirao Windows 7 Ultimate SP1 x64. Nije mi radio Windows Update. Uvijek neki error i zbog toga mi se grijao CPU. Deinstalirao sustav i dalje koristim Windows 10. Nisam baš njime zadovoljan. Sedmica mi nekako najbolje sjeda od svih sustava koje sam instalirao ikada.

Tablet

Software guru
Kupio sam laptop pa mi je win 10 na njemu. Možda nadogradim ssd disk pa si razmišljam jel mi bolje windows 10 ili 7

Jel znaš gdje je ovo na 10-tki ili treba nešto dodatno instalirati
upload_2016-7-8_19-19-36.png

Tablet

Software guru
Ja sam bio na desetki kupio prije par mjeseci mob i nije ga učitavala d tada sam na osmici i nemam sa njom nikakvih problema,jedino da se pohvalim da mi je grom prije par dana spržio komp i router,evo Tablet kako ćeš to dodati ili ukloniti,ja te ludorije ništa ne koristim,sve isključujem
Free Tips : How to Disable Windows 10 gadgets (Sidebar)
Hvala :) i meni je skuren komp prije 10 godina kompletno sve iznutra osim przilice. Otvorio sam temu vezanu za novi laptop Acer koji sam kupio pa daj svoje misljenje tamo :p

Tribanj

Software guru
Ja sam bio na desetki kupio prije par mjeseci mob i nije ga učitavala d tada sam na osmici i nemam sa njom nikakvih problema,jedino da se pohvalim da mi je grom prije par dana spržio komp i router,evo Tablet kako ćeš to dodati ili ukloniti,ja te ludorije ništa ne koristim,sve isključujem
Free Tips : How to Disable Windows 10 gadgets (Sidebar)
Ja još nikada nisam vidio Gadgets na Windows 10. Nigdje ga nisam našao, niti igdje ima spomena o tome.

Tribanj

Software guru
Ovdje ima spomena o tome:Free Tips : How to Disable Windows 10 gadgets (Sidebar)
Neznam Tablet za taj laptop malo sam ispao iz trenda,slabo radim pa nisam u toku
Kod mene je PC Windows 10 Pro x64 Build 10586.420 (Službeni Build). Ja u Windows Features nemam Gadgets. Doduše i ne trabaju mi. Ja koristim Rainmeter. Vidim da se spominje da ima, pa me baš zanima. Evo slika:

Na Internetu uglavnom se može naći kako instalirati Windows Gadgets za Windows 10 i druge OS. Kao na pr. ovdje:

Desktop Gadgets For Windows 10

Last edited:

Tribanj

Software guru
Ne koristim desetku tako da nemogu provjeriti
Dobro. Sad to nije ni bitno. Samo sam o tome pisao jer je već spomenuto. Ako je netko tko je zainteresiran za Gadgets na Windows 10 može to skinuti s navedenog linka i instalirati na Windows 10.

Tablet

Software guru
Sad kad sam kupio laptop i imam windows 10 onda ću ga ostaviti, valjda ću se naviknuti na njega, ali da mi je neobičan je. Nekako je Control panel kao dječiji park, uopće ne djeluje ozbiljno kao na sedmici

Dzi

Administrator
Staff member
Zapravo naučiš da ti start meni ne treba. Zamisao je da uvijek pretražuješ tj upisuješ tekst onoga što trebaš