Advertisement

Win 7 se ledi

rirobi

Pozdrav, znaci problem 1: se javlja prilikom pokretanja nekih igrica, instalacija i sve drugo ide normalno i kada treba pokrenuti igru PC se jednostavno zaledi i nema pomoci bez restarta... Problem 2: isto to zaleðivanje se dogaða kada stisnem tipku Print screen, opet nista bez restarta...

Neznam u cemu je problem, napravio sam update nekih stvari i opet isto.... Windows 7 Ultimate SP 1
Ima li neko kakvu ideju ili moram rusiti Windowse

Advertisement

dalmatino

............
Prvo ga probaj oèistiti ,ventilator ,kuler i promjeni pastu ako je baš tvrda,po meni nju nije neophodno mijenjati ,samo dobro oèistiti,do zaleðivanja ajèešæe dolazi zbog optereæenja procesora a temperatura isto sa tim ima veze,jedino ako je to malo zahtjevnija igrica pa da je nemože pokrenuti,probaj stisnuti ctrl+alt+delete pa idi na perfomanse i prati optereæenja,sa i bez te igrice,a to za Print screen nemam pojma nikad èuo,prvo ga oèisti pa idemo dalje i napiši koliko imaš RAM-a i snagu procesora,jedna igrica zaledi ili više igrica? jesi li siguran da su igrice OK?

rirobi

znaci koristim Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @2.33GHz 2.33 GHz, 4 GB RAM, 32 bitni....

Sad mi se dogaða sa igrom Football Manager 2012 i prije kod nekih ( neznam vise koje ), ali recimo Formula 1 2012 i PES 2013 rade bez problema....

@ Dzi: da takav je moj problem, to cu rijesit sa tim fixerom

dalmatino

............
koliko ja vidim to je samo za vistu:Support for Windows Vista Service Pack 1 (SP1) ends on July 12, 2011. ti si na sedmici i u 2013 godini,ja bi išao korak po korak,znaèi èišæenje,pa ako je isto,instalirao najnovije drivere pogotovo za grafièku a ako su najnoviji probao bi sa starijim ,pa ako imaš 2 ploèice RAM-a probao sa jednom itd. korak po korak,evo sa jednog drugog foruma èovjek se žalio da mu komp zaledi na igricama:

"I fix my prob, I : racunar ocistio na kompresoru od prasine detaljno
II : instaliro TuneUp Utilities uradio potpunu optimizaciju, ocisto nesto prostora sa diskova, bilo nekavih problemcica sto je program automatski popravio, uradio defrag sve diskove.........

i sad radi ko pista"

Last edited:

rirobi

evo danas bila akcija ciscenja kompa, stvarno je bio koma, pun prasine... dobro sam ga ocistio ( napokon ) i malo oko zicica petljao, ali to je sve ok... takodjer sam bacio malo defrgment i pocistio razne nepotrebne stvari iz njega.... i naravno pomoglo je jer igra sada radi normalno :)
sada me vise ni ne brine Print Screen ;)
Hvala na pomoci...