Advertisement

web portal

marin5

Basic PC user
Bok ljudi
da vas pitam koliko ste se susreæali sa izradom portala jer naiem uskoro bih krenuo sa izradom portala o kojem blago reèeno neznam ništa odnosno neznam kako da poèmem sa kodom ali bih koristo neki CMS alat pa stoga molim savjete,upute tutoriale i sl...
:yinyang:

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Ako sam shvatio ne bi programirao sam nego bi iskoristio neki gotovi CMS sustav? Da bi ti dali preporuku moras reæi o kakvoj je vrsti portala rijeè jel o tome ovisi koji CMS je dobar za tebe

marin5

Basic PC user
iskreno neznam bi li sma programirao ili uzeo gotovi cms želim da mi preporuèite što je bolje. a što se tièe portala on bi bio turistièkog sadržaja ništa veliko veæ ono neki mini portal... :)

Dzi

Administrator
Staff member
Ako trebas nesto posve jednostavno imas Wordpress. Posluzit ce za objavu tekstova, slika itd

Za kompleksniji portal tu je Joomla koja ima dosta dodataka za prosirivanje funkcionalnosti

marin5

Basic PC user
Znam upoznat sam sa jednim i drugim èak sam u joomli i radio nekaku starnicu i moram priznat da iam masu moguænosti hvala...

nikolav

Basic PC user
Ja ti preporuèujem Joomla! open source CMS :)

Prije svega iz razloga što je veèina korisnika interneta 'sita' wordpress web prezentacija. Joomla web sajt se može tako lijepo srediti da uopæe ne ostavlja utisak 'jeftinoæe' zbog korištenja gotovog CMS-a. (meni lièno to ne smeta, važno je kako u konaènici izgleda i funkcionira stranica, a ne kako je raðena)

Nadam se da je bilo od koristi. Pozdrav

zava

Software guru
ajoj al me ovo posjeti kad sam ja dzi-a davio ovim :lol1:

ja sma ti prijatelju osto panj za ovo nemogu ti bas pomoc :innocent: