Advertisement

VIRUS - POMOĆ ?

Tablet

Software guru
Sad znam od kud izvire virus - instalira se sam uz program Camtasia (obrada videa). Iako nije bilo nigjde pisalo da će se instalirati opet se uz njega pojavio i opet ista procedura. Camtasia je odličan program, ali nikad više na moj komp :D

Tribanj

Software guru
Sad znam od kud izvire virus - instalira se sam uz program Camtasia (obrada videa). Iako nije bilo nigjde pisalo da će se instalirati opet se uz njega pojavio i opet ista procedura. Camtasia je odličan program, ali nikad više na moj komp :D
Bitno je da si pronašao uzrok.

gorand

Software guru
Sad znam od kud izvire virus - instalira se sam uz program Camtasia (obrada videa). Iako nije bilo nigjde pisalo da će se instalirati
da li je to orginal....i kad instaliraš da li imaš mogučnost odabira prilagođenu ili preporučenu instalaciju...

gorand

Software guru
u svakom slučaju to se instalira sa tom verzijom camtasie....nekad programi koji uz osnovni program instaliraju i druge ,ponekad i "sakriju" opciju za odabir vrste instalacije,da se nehotice ide na next,next....ali ako nema,a sviđa ti se program ,možeš ga kupiti :)...probaj nači drugi na internetu....

Tablet

Software guru
Ima za odznačiti neke opcije i njih sam odznačio, ali za ovo nema niti se igdje spominje. Program je odličan, ali ne bi ga više nikad instalirao s neta - u pretražnicima sam otvara nove stranice i kad klikneš lijevim klikom miša...Što se tiče samoe Camtasie - odlična je. Gledao sam za kupit je, ali skupa mi je :)

Tablet

Software guru
Čudno. Možda bi bilo dobro instalacijski paket skenirati sa Superantispyware i Antimalware?
Skinuo sam 6 antivirusnih, skenirao sam i instalaciju i poslije sve foldere koji bi se sami instalirali od tog SYSSECURE virusa i nikad ništa nije našlo. Prošao sam cijeli internet i nitko nema rješenje za to :)

Tribanj

Software guru
Skinuo sam 6 antivirusnih, skenirao sam i instalaciju i poslije sve foldere koji bi se sami instalirali od tog SYSSECURE virusa i nikad ništa nije našlo. Prošao sam cijeli internet i nitko nema rješenje za to :)
Meni se događalo da mi antivirus nešto ne nađe, ali da mi SuperAntiSpyware ili Malwarebytes Anti-Malware pronađe. Dobro, pošto veliš da se radi o virusu, onda ne znam.