Advertisement

Viber stigao i na racunala!

dalmatino

............
U verziji 3.0 jedan od omiljenih programa za VoIP i IM komunikaciju dostupan je korisnicima Mac i Windows platformi i to, naravno - potpuno besplatno!

Sve sto volite i koristite na svom mobilnom ili pametnom telefonu, sada vam je dostupno i na racunalu! Vece, jasnije i ljepse. Uzivajte u pozivima, bez obzira na to da li pozivate mobilne ili desktop korisnike!
Proces registracije i koristenja je isti kao na mobilnom telefonu.

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
I pitao sam se kada æe se to dogoditi. Èudi me što i WhatsApp nema Windows verziju

zava

Software guru
je tablet ali npr meni je viber usteda nemoguca,sa svima se u hr cujem preko njega i nema zime,a mislim da za windows nema potrebe da izlazi jer ima more programa za dopisivanje preko neta ...skype nije bio dobar preko moba za tu svrhu jer trosi uzasno puno baterije...kolko se samo love ustedi na pozive preko vibera...a whats up se ovdje navodno pocinje naplacivat

branko

branko
imam Viber veæ jedno vrijeme, ali je ljude teško nagovoriti na nešto novo, a oni koji imaju mob android pojma još nemaju o njemu :)
danas sam instalirao Viber za desktop..i funkcionira, ali zašto ne vidim tko je online..pa tko je probao nek pogleda, ili je to za sada tako u prvoj verziji

gorand

Software guru
da se sad ne gnjavim s tim (možda je netko probao),a i malo da se angažirate na forumu :).......
znači viber može raditi na računalu...mene zanima slijedeće..jel može se instalirati viber na jedan mobitel (android) i da on prima pozive ili poruke telefonskog broja koji nije na tom mobitelu.......znači broj na tom mobitelu je drugačiji od broja za viber....to sigurno dalmoš zna,on je nedavno nabavio smartphone :)

Dzi

Administrator
Staff member
mislim da ne može ali ne koristim toliko viber pa nisam stručnjak

gorand

Software guru
mislim da ne može ali ne koristim toliko viber pa nisam stručnjak
mislim i ja,ali možda je netko pokušao........na računalu funkcionira,a mislim i na tabletima,znači ne treba uopče sim kartica od toga broja....pa po nekoj logici možda su smislili da tako može i na mobitelu...da se viber koristi za broj koji nije u mobitelu,a broj koji je mobitelu da se normalno korisiti

gorand

Software guru
iako nisam na internetu nigdje vidio,ali sam probao........
sim karticu ,odnosno broj aktivira se na viber........izvadi ta kartica i stavi druga koja nije na viberu....ta druga normalno radi ,a ovaj prvi broj na viberu i dalje radi bez obzira što je drugi broj u mobitelu.......
znači funkcionira i taj sistem za koji sam mislio da ne može...ali ipak može :)