Advertisement

Veliki problem sa kompjuterom

zule020

Basic PC user
Imam problem to što mi se stalno rusi sistem xp trenutno imam xp sp3 ali nije to problem od kada sam ga kupio padaju sistem a neznam zasto.
iI mozeteli mi pomoc sta mi nevalja sa konfiguracijom i koji xp bi treba skinuti
konfiguracija:
Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+, ~2.35GHz
Memory:1.50 MB RAM 1 giga kingmaks a druga 512 zelena neznam koja
Hard Drive: 200GB 2 puta po 120 giga jedna je sata
Video Card: SAPHIRE RADEON X1950Pro 512 gddr3
Monitor: Plug and Play Monitor PHILIPS170S
Sound Card: C-Media Wave Device 5.1
napajanje:ja mislim 230W MODEL:LPK19-460WP
Kompjuter je nadograðivan i da i sa ovom grafickom mogu igrat na ful rezoluciji ali samo pol sata onda ventilatori popizde. hvala
:(

Advertisement

BOKI

.........
:cool: hm...teško ovako...ti znaš od kad ti je to poèelo...jel od nadogradnje ili veæ prije......ako od nadogradnje onda nije dobro složeno ili ubaèem hardver koji po neèemu nije kompatibilan s onim što si veæ imo........sumljam da to ovisi koji op. sys. vrtiš.....mada znam iz iskustva da vrtiš vistu....ona bi prepoznala u èemu je problem i dobio bi obavijest.....:cool:
ili...idi korak po korak...ja bih prvo promjenio napajanje pa vidio ima li promjena...pa onda dalje...
od windowsa preporuèam vistu a od xp-a -xp2 pro.........

Last edited:

zule020

Basic PC user
Od prije mi se to dogaðalo sad sam samo uzo graficku gigu rama i napajanje novo ali uvjek nestio bude zna mi i samo odjednom past sistem a neznam zasto rusio sam toliko puta sistem da ni sam nezna vise jedino da ga razbijem u komade.

STONE

Prijatelj *****a
Memory:1.50 MB RAM 1 giga kingmaks a druga 512 zelena neznam koja
:

:confused: :confused: kako neznaš koja???
Instaliraj everest ili CPU-Z pa æeš znati koja je....
jer razlièite memorije na matiènoj znaju èuda na confi napraviti..
nešto slièno što ti se sad dogaða...:rolleyes:

zava

Software guru
:

:confused: :confused: kako neznaš koja???
Instaliraj everest ili CPU-Z pa æeš znati koja je....
jer razlièite memorije na matiènoj znaju èuda na confi napraviti..
nešto slièno što ti se sad dogaða...:rolleyes:
ovo bi vrlo lako moglo bit,iyvadi jedan pa vidi onda jel se rusi

zule020

Basic PC user
hitno CFM File

S kojim se programom otvara CFM File dekodirano mi je na microsoft wordu kao dekodirano,

zule020

Basic PC user
Cfm poslala mi prijateljica da nemoze otvorit pa sam trazio po netu i slucajno naletio na acrobat rider koji otvara :::::::::::::::

MediaInfo

Learning to use PC
Kazes da si nadogradjivao racunar, da nisi ubacio neku komponentu koja nije kompaktibilna sa tvojom maticnom plocom ili procesorom?