Advertisement

Vaš desktop

Tribanj

Software guru
O.K. Nema problema. I kod mene na nekima ne radi vremenska prognoza, a kod nekih treba napraviti Edit skin. To je desni klik na skin na Desktopu i u meniju klikneš na Edit skin koji se kod mene otvara u Notepadu. Nakon svakog Edita treba napraviti refresh skina ili ako dodaš novi skin, onda je dobro ići desnim klikom na Rainmeter koji se nalazi na toolbaru i odabrati Refresh all.

Tablet

Software guru
Nitko nema tako uredno kao ti :) trebao bi snimiti video kako to radiš, kako se koristi taj program i staviti na internet :)

Tribanj

Software guru
Nitko nema tako uredno kao ti :) trebao bi snimiti video kako to radiš, kako se koristi taj program i staviti na internet :)
Ništa posebno. Skinem wallpaper s Interneta u rezoluciji mog monitora, odem na stranicu Rainmeter, a ima i stranica za rainmeter skin. Tamo imam sve što mi treba i to je to. Ovi skinovi na Desktopu se vrlo jednostavno postave na željeno mjesto. Objašnjenja se mogu naći i na stranici deviantart. Kad se stranica otvori u tražilicu stranice upisati rainmeter skin i to je to.