Advertisement

USB stick-problem

gorand

Software guru
Imam jedan usb stick 8gb,koji kad se nešto na njega kopira nakon nekog vremena se to više nemože otvoriti.
Iz slike je vidljivo da on pravi probleme na naèin da ako je recimo na jednom raèunalu bio prepoznat kao E i tamo nešto na njega kopirano,i onda na drugom raèunalu se otvori kao I disk kao u ovom sluèaju ,on više nemože pronaæi podatke,odnosno sve to prikazuje
kao preèace
ako se ruèno promijeni da taj disk ponovo bude otvoren na E onda on te podatke može èitati,.......ali sljedeæi put opet ako otvori s nekim drugim slovom,on opet nemože

još jedna zanimljivost je da jedno vrijeme kad se nešto snima sve to radit uredno na više raèunala,bez obzira na slovo diska,..........ali protekom par dana nastupaju ti problemi....

Ima neko ideju......ili je to kvar usb sticka.......

Attachments

Advertisement

Tablet

Software guru
Jesi probao oèistit usb od virusa, formatirat ? predpostavljam da si to prvo napravio.

rirobi

Ja sam imao slican problem, nakon kopiranja necega nakon nekog vremena jednostavno nebi mogao koristit tu datoteku... Meni je jedino rjesenje bilo prije svakog kopiranja formatirati usb i onda kopirat na njega i sve bi radilo... Na kraju sam ga se morao rijesti jer mi se nije dalo stalno formatirati...

gorand

Software guru
Jesam probao sam i formate i razlièita raèunala.........jednostavno kako i rirobi navodi s vremenom nastane taj problem,.......sumnjam u ispravnost sticka(iako je skoro nov),al opet više mišljenja nije na odmet...........

Tablet

Software guru
Ako imaš garanciju mijenjaj, ako ne vjerovatno je najbolje riješenje za što manje stresa nabavit novi :)

Tablet

Software guru
pa otprilike tako........imam garanciju,a i da odbiju nije neki novac.........
Neæe odbiti, samo budi uporan :) kako god da bude nemoj se živcirati više s tim usb-om, ne vrijedi toliko se zajebavat s njim stalno... možeš na mob snimit video kad pokaže grešku itd.pa im pokažeš, a možda bude i kakva zgodna cura radila na reklamacijama