Advertisement

USB memorija s antivirusom

dalmatino

............

Posljednje USB memorije iz Buffala svidjet æe se svima kojima je važna sigurnost podataka. Opremljene su 256-bitnom AES enkripcijom i antivirusnim softverom iz Trend Micra koji æe podatke skenirati u realnom vremenu. Memorija je kriptiène oznake RUF2-HSCL-U, a dolazit æe u kapacitetima od jednog, dva, èetiri ili osam gigabajta.

USB prikljuèak može se uvlaèiti unutar kuæišta koje mjeri dimenzije od 19 x 9 x 76 milimetara i težinu od 12 grama. Na amerièkom tržištu Buffalove sigurne memorije bi se trebale pojaviti sredinom mjeseca po cijenama od 55, 75, 130 i 185 dolara, redom za 1-, 2-, 4- i 8-gigabajtne modele.

p.s. baš za mene

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
kak vidim toga nema kod nas.. a i sigurno mu bude cijena jako velika

dalmatino

............
super stvar
ja isto to mislim,ok iskljuèiš na svome kompu autorun,al onda opet neznaš jel ti zaražen il ne,ukljuèiš ga kod drugoga i zaraziš mu komp,a ko æe stalno skenirati ima li virus il ne,ovako imaš zaštitu i super stvar

Dzi

Administrator
Staff member
pa kog briga za druge :) ja recimo cim ga prikljucim na faks znam da je zarazen. al stvarno jako malo ljudi ima autorun iskljuèen

dalmatino

............
pa kog briga za druge :) ja recimo cim ga prikljucim na faks znam da je zarazen. al stvarno jako malo ljudi ima autorun iskljuèen
znaš u èemu je problem,ja kažem nekima da æu im to iskljuèiti a oni,ne,ne to mi je super kada ubacim film na dvd-u da mi izleti taj prozorèiæ,ebiga,ajde ti njima objasni

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Hardver 6
Vijesti 2
Windows XP 1
Hardver 0
Hardver 1