Advertisement

Ukrasno pisanje

dalmatino

............
Zanima me sa kojim programom napraviti ovakvo nešto:

Znam da se bojanjem može birati slova,mene zanima više ovakva pozadina i općenito promjene pozadine čime je to najjednostavnije i samo nemojte spominjati photoshop

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Pa ja bih prvo pronašao praznu pozadinu preko google images i onda preko Photoshopa ili Fireworksa dodao slova. Nisam napredni grafičar pa koristim ovakva zaobilazna rješenja.

dalmatino

............
Pametno zboriš šefe al neznam kako bi nazvao stručno takve pozadine,nije problem pisanje to se može i sa bojanjem i ostalim programima,samo su problem pozadine,ajmo malo tražite za mene

gorand

Software guru
šta konkretno želiš,.........da ostaviš ta slova,a da se promjeni pozadina ?.....ili želiš neki drugi primjer........
ako je nešto ovako kako si postavio sliku onda ti je jednostavnije da napišeš tekst nego da učiš kako se to radi,.......ali ako je to neki veći posao ili puno primjeraka,morat ćeš se malo više potruditi........
ali napiši šta konkretno želiš pa ćemo dalje............

dalmatino

............
Joj čovječe,hoću takvu i slične pozadine da mogu pisati,pisanje nije problem nego pozadine,znači neke specijale pozadine,znači tražim prazne pozadine al ne bilo kakve slike to mogu pronaći

zele

Software guru

Dalma nisam siguran da postoji takav program sa raznim predloscima po kojim bi ti pisa sta zelis...mislim da je onaj predlozak koji si postavija, tip napravija u nekom od poznati foto programa...mos ovako izbrisati pa pisi sta os...

Last edited:

Aco29

Moderator
Staff member
To možeš izbrisati za običnim inpaint programom a takva crna slova kroz obični paint dodati.

dalmatino

............
Zahvaljujem svima al niste mi baš pomogli,ponavljam za brisanje znam i imam program za to,zanimaju me pozadine

gorand

Software guru
pa budi malo precizniji...kakve pozadine (uskrsne,jednobojne,šarene)......i koliko (jedna dvije,..deset,...ili sto).......
obično video editori imaju u sebi neke predloške raznih slika i pozadina ili programi za snimanje web kamerama imaju raznih pozadina,.......možeš čak instalirati i trial pa samo uzeti iz tih programa te pozadine....

Rubikon

Basic PC user
Pozdravljam! Mene zanima nešto drugo...kako napravit ovakav potpis Dalmatino? Mislim na ovaj smile...može li se to kreirat po osobnoj želji? Ja bi sebi napravija svoj nick Rubikon. Hvala.

dalmatino

............
Pozdravljam! Mene zanima nešto drugo...kako napravit ovakav potpis Dalmatino? Mislim na ovaj smile...može li se to kreirat po osobnoj želji? Ja bi sebi napravija svoj nick Rubikon. Hvala.
Samo da te ispravim nije to smile nego avatar smile je ovo

A potpis je te ..... ispod mog nicka

Attachments

Last edited:

Rubikon

Basic PC user
Dakle, nema te mogućnosti. Hvala svejedno. I, imam još jedno pitanje vezano uz grafiku i uređivanje fotografija. Naime, tražim neki program na kojem se može na nekoj osobi dodavati efekat sunčanja, dakle onaj sun efect. Vidio sam na pic monkey ali to je tek neka demo verzija na kojoj uvijek ostaje njihov logotip na fotografiji a to smeta. Zna li netko za takav program?

Rubikon

Basic PC user
Ovo je prekomplicirano za ono što mene zanima. Meni treba recimo...neka fotografija na kojoj je neka osoba na slici i sad joj samo treba dodat efekat kao da je dobro osunčana, ništa više. Prije je taj program postojao u Picasi ali je nedavno uklonjen.

zbracun

PC guru
Zanima me sa kojim programom napraviti ovakvo nešto:

Znam da se bojanjem može birati slova,mene zanima više ovakva pozadina i općenito promjene pozadine čime je to najjednostavnije i samo nemojte spominjati photoshop
Čini mi se da Office ima takve predloške. Ako ga imaš kompletnog, malo prošvrljaj po njemu.

dalmatino

............
Ovo je prekomplicirano za ono što mene zanima. Meni treba recimo...neka fotografija na kojoj je neka osoba na slici i sad joj samo treba dodat efekat kao da je dobro osunčana, ništa više. Prije je taj program postojao u Picasi ali je nedavno uklonjen.
Baš ti je to to.znači uploadaš sliku i mjenjaš efekte,ja samo tako dodavao snijeg.munje,duge itd. samo uploadaj sliku i klikaj na efekte,lako zamjeniš sa drugom slikom,probaj tu:
Fotor Lomo Effect – Online Lomo Effects for Free | Fotor Photo Editor

Photo Editor | iPiccy: Free Online Photo Editing for You
LunaPic | Free Online Photo Editor | Lens Flare
Photo editor | PicMonkey: Free Online Photo Editing
piZap | Online Photo Editor & Collage Maker | Fun Edit Effects & Images

Uploadaj tu sliku Shadow | Free Online Photo Editor : Photo-kako.com i klikaj na to označeno plavom bojom,što se bojiš neće eksplodirati

Attachments

Last edited: