Advertisement

Uključivanje Aero u Windows 8

dalmatino

............
Napominjem da ovo radi samo na Windows 8 ja sam ga instalirao,treba instalirati program pri instalaciji se odredi jezik za instalaciju ,ja sam odabrao srpski jer ga prvo ponudio i treba označiti verziju windowsa da li je 32x ili 64-bitna,kao na slici

Features:

The installer comes with a complete uninstaller, all registries keys are added during installation and also removed when uninstalled, including color swatches.

The installer can be used on x86 and x64 systems

All features are enabled by default

The installer also includes the modified simple version of AGTweaker and it will add a desktop shortcut as well as a context menu shortcut for AGTweaker.

During uninstall if you are using a custom theme it will revert back to the default Aero theme to prevent the Black Screen bug if you are using Aero Glass to bypass the theme signature.

Dosta se ljudi žalilo na prijašnje verzije programa da im izbacuje DLL eror i meni je to bilo na windows 8.1 sada je sve OK na windows 8

http://www.mediafire.com/download/hwb5k2tj9xp42rv/Aero_Glass_RC4_v0.95.exe

Advertisement

Tribanj

Software guru
Evo kako sam napravio. Upute imate kad skinete temu s Deviantart. Znači instalirati UxStyle za Windows 8, instalirati temu koju ste skinuli s Deviantart, na način da je kopirate i spremite u C:/Windows/ Rescources/Themes i u Themes to zalijepiti. Izaći iz toga, zatim desni klik na Desktop > Personalize, odaberite instaliranu temu i klik na nju. Ona će se pojaviti, ali neće biti Aero sučelja. Za Aero sučelje treba instalirati Aero Glass i to pokrenuti.

Aero 8.1 (Windows 8.1) by xXiNightXx on deviantART

http://uxstyle.com/builds/UxStyle_sep23_x86_x64_possibly_bugged.zip

WinAero: Downloads / Software / WinaeroGlass - Aero glass is back into your Windows 8

Klik na WinAero Glass i to je to.

Da bi se nakon podizanja sustava pojavilo Aero sučelje, onda pomoću nekog programa dodajte da se WinAero Glass podiže sa sustavom. Ja to činim s Windows 8 Manager koji je komercijalan.

Last edited:

NekiTomi

Learning to use PC
Moram priznati da mi je u početku nedostajao Aero u Windows 8 ali sada sam se nekako navikao bez njega.

Išao sam dalmatino instalirati ovo tvoje i nije mi radilo. Štoviše nisam više mogao pokrenuti windowse već sam morao u safe mod da ga deinstaliram prvo. Nemam više snage danas da probam Tribanj od tebe metodu

Tribanj

Software guru
Moram priznati da mi je u početku nedostajao Aero u Windows 8 ali sada sam se nekako navikao bez njega.

Išao sam dalmatino instalirati ovo tvoje i nije mi radilo. Štoviše nisam više mogao pokrenuti windowse već sam morao u safe mod da ga deinstaliram prvo. Nemam više snage danas da probam Tribanj od tebe metodu
To je stvar izbora. Ja sam stavio, pa ako je netko zainteresiran, u redu, ako nije, opet u redu.

dalmatino

............
Radilo je meni na osmici,nebi napisao da nije i ja tražim za 8.1 al sam nekako nesiguran što koristiti,neki sam probao pa isto imao problema,neke moraš svaki put pokretati a to mi bezveze

NekiTomi

Learning to use PC
Radilo je meni na osmici,nebi napisao da nije i ja tražim za 8.1 al sam nekako nesiguran što koristiti,neki sam probao pa isto imao problema,neke moraš svaki put pokretati a to mi bezveze
Moja greška. Nisam vidio da piše samo 8. Ja imam 8.1. to je onda zbog toga. sorry

zele

Software guru
Da iskristaliziramo ovu temu...mene zanima vise stvari...
1. Uključivanje Aero u Windows 8, od Dalme..jel se to odnosi samo na Windows 8, jer meni na 8.1 pro. je ukljucen Aero.
2. ovo sta je napisa Tribanj, za ove teme za koje je on stavio link, dali treba prvo pachirati Windowse (kao kod Windovs 7 ) i dali se te teme mogu primjeniti i na 8 i na 8.1.