Advertisement

treba mi program

vris

Learning to use PC
Pozdrav!

Prvi put sam ovde meðu vama, ne razumjem se u kompjutere ali imam jedan problem pa možda mi netko od vas može pomoæ.
Naime treba mi program za voðenje radnih naloga za servis motorkotaèa, vanbrodskih motora i sliènog....pa ako ko zna za neki dobar molio bi da da link.

Neke programe sam i sam našao ali ništa šta odgovara mojim potrebama....

Isto tako ako je netko od vas voljan razviti program po mojoj ideji uz odgovarajuæu nadoknadu nek se javi :)

Advertisement

vris

Learning to use PC
Pogledao sam ali mi ništa ne odgovara..

Volio bih da mi se javi netko od vas tko se bavi programiranjem pa da vidim dali se može napraviti nešto što bi mi odgovaralo za moj posao.

vris

Learning to use PC
platio bi do koju tisuæicu samo da dobijem ono što mi treba :)
Vidio sam to samo bi trebalo provat demo verziju i vidit dali su moguæe neke dogradnje.
Npr. meni bi trebalo da mogu s obzirom na vrstu posla (servis motora,skutera,vanbrodskih motora,pila,kosilica)svako vozilo,stroj zavest pod bar kodom koji bi se ljepio izravno na vozilo, stroj.Tako da se isto evidentira samo jednom,a da se kasnije samo skenira i automatski ulazi u bazu podataka bez potrebe za pretragom po kupcima vozilima.
Na izlistu radnog naloga bi osim šifre trebao biti i bar kod svakog artikla,tako da prilikom naplate samo klikam artikle po bar codu sa isprintanog naloga.
Isto tako bi trebao imati opciju više vrsta pretraga vozila strojeva ukoliko se izgubi bar cod.
Ima još nekih detalja da sad ne dužim, ako ko bude zainteresiran se prihvatit tog posla nek se javi :)

sartic

PC user
Inace pupila nisu losi za tu cijenu, probaj ako ima demo.
Dopuni sve zahtjeve, pa mi posalji na moj email (Usluge )
Npr. ne spominjes mrezni rad.
Ja vecinom radim sistemske programe, ili manje programe po narudzbi.
Slabo idu programi u hr :) Pa radim one koji tribaju svima (ili bar vecini).

sterchin

Advanced PC user
Isto tako bi trebao imati opciju više vrsta pretraga vozila strojeva ukoliko se izgubi bar cod.