Advertisement

T-com virtualni tehničar

Advertisement

Tablet

Software guru
Bitno da oni odmah OIB traže pri registraciji iako nemaju pravo na to :) Zlo mi je od svega što je povezano s T-como - svaki dan zovu i nude da plačam manje njihove usluge, plačam oko 260 kn mjesečno, a nude mi da plačam samo 299 kn + PDV, pa tko je tu lud :D kažem im ja plaćam s PdV-om 260 kn, koga vi sad pravite glupim i želite mu uvaliti da plača nešto 375 kn. Kažu, da ali sad će te imat i televiziju hahha. Naravno lijepo im odgovorim da s lopovima ne želim ništa potpisivati :) ali oni svaki drugi dan zovu, prokleti bili

dalmatino

............
Zato ja držim isključen fiksni i nikakvih problema,svako malo anketa ova anketa ona a i oni za auto osiguranja kad poćmu zvati za poludjeti,još mi danas došla ovrha od općine ja ću poludjeti svi samo traže kune a niko ništa neda,prokleta država

Tablet

Software guru
Mi smo valjda najsnalažljiviji narod na svijetu jer uspijevamo preživjeti iz ničega. Primanja su tek 50% troškova, krpamo se ko stara zakrpa - ni sami ne znamo kako uspijevamo preživjet :)

dalmatino

............
Možda bankrotiramo kao država pa se svi spasimo :)
Molim Boga da do toga dođe,da se malo izjednačimo u primanjima,onda ćemo vjerovatno većina isto razmišljati a onda mora doći do promjena jer ovako sit gladnom ne vjeruje,moj načelnik ima plaću oko 11000 kuna + besplatno gorivo,mob. itd. i o čemu ja i on možemo razgovarati,što god da kažem on meni odgovori: žali se državnoj upravi,dobro kaže slavonac ja samo mogu dodati i pas živi samo pitanje je kako živi

Tablet

Software guru
Pa pogledaj da u zadnjih 10 godina nije bilo generalnog štrajka, sami im dopuštamo sve umjesto svi na ulice i na Markov trg milijon ljudi. Danas je važnije gledat sevu na netu nego izborit se za svoja prava :) Ne osporavam da je seva dobra za gledat :whistle:

Last edited: