Advertisement

Svjetsko rukometno prvenstvo 2015,2017 ......

dalmatino

............
Ovi me podsjećaju na košarkaše... idu njihovim stopama,uvijek za jednu loptu,njima za koš,ovima za gol a i ovaj Saračević bleji li ga bleji,vidio bi njega poslije sinoćnje utakmice kako bi on danas igrao,ja sam očekivao da ih slovenci rasture,ja mislim da su pali snagom zadnjih 10-tak minuta,jednostavno više nisu mogli

gorand

Software guru
onako izgubiti protiv norvezana,...pa danas ovako...pa sa večim razočarenjem se nemože......koji je to paradox ....što god dalje doguraš veće je razočarenje.....
jučer sedmerac za finale,danas 7-8 gol razlika....i izgubiti obje....

onaj koji je izmislio da se drugi dan igra za treče mjesto je najobičniji kreten....ali opet velika je bila gol razlika da smo izgubili samo zbog umora.......

Tablet

Software guru
onaj koji je izmislio da se drugi dan igra za treče mjesto je najobičniji kreten....ali opet velika je bila gol razlika da smo izgubili samo zbog umora.......
Onaj tko je postavio Babića za trenera je kreten... pa sam Vujović je rekao da je Babić dok su vodili toliko razlike postavio u momčad odmorene igrače s klupe mogao je održavati prednost i pobjediti... čim su ostali isti znao je da mogu stići razliku je ovi jedva stoje... to se zove trenerska inteligencija, a u slučaju našeg trenera neintelegencija

Franc

Jazavac
onako izgubiti protiv norvezana,...pa danas ovako...pa sa večim razočarenjem se nemože......koji je to paradox ....što god dalje doguraš veće je razočarenje.....
jučer sedmerac za finale,danas 7-8 gol razlika....i izgubiti obje....

Zato je izmišljena institucija zvana trener/manager. :) Koji mora na vrijeme primijetiti trenutak pada.
Uvijek sam se pitao čemu vodimo cijelu klupu na razna prvenstva u svim kolektivnim sportovima, kad prvi roster u igri provodi 90% vremena cijelog prvenstva. Nema smisla onda te ostale dečke/cure voditi ako im ne daješ minutažu.
Je znam, lako je nama biti general poslije bitke i sada donositi zaključke, no upravo to je nama trebalo u zadnje dvije utakmice, tj. mijenjati roster u trenutku pada. Ti mladi dečki bi grizli ko lavovi ili bi izgorili do kraja (što ne bi bila katastrofa jer upravo nam se to i dogodilo).

gorand

Software guru
Onaj tko je postavio Babića za trenera je kreten...
koga onda treba smijeniti ....trenera ili onog tko ga je postavio......al' ovaj svijet funkcionira na zanimljivim principima....ako trener nije dobro vodio utakmice ili je pogrešno izabrao igrače,onda je on kriv.....a dali je kriv onda i onaj koji je pogrešeno izabrao trenera....naravno ,bogomdani nikad nisu krivi....

Franc

Jazavac
Naravno da su i oni odgovorni ako ne i najodgovorniji, no kod nas se oni vrlo lako okrenu u najveće patriote, kad gori. :)
A što je je, stvarno bi imali gomilu razloga za smjene u skoro svim savezima, kad bi se krenulo u čistku. Ali budući da je politika duboko unutra, to je nemoguća misija

Tablet

Software guru
koga onda treba smijeniti ....trenera ili onog tko ga je postavio......al' ovaj svijet funkcionira na zanimljivim principima....ako trener nije dobro vodio utakmice ili je pogrešno izabrao igrače,onda je on kriv.....a dali je kriv onda i onaj koji je pogrešeno izabrao trenera....naravno ,bogomdani nikad nisu krivi....
Izbornik ima dosta grijeha - po mom sudu, a pratim rukomet dosta dobro i dugo godina, odrekao se nekih igrača pre rano, a upravo bi oni mogli pomoći kod ovakvih trenutaka da nam prošire jačinu klupe.. fulao je kod minuta odmora u zadnjoj utakmici, kad je vidio da padamo ništa nije napravio, kad je vidio da padaju s nogu opet nije ništa napravio, a kako je Vujović rekao samo je trebao u igru staviti odmorne igrače i oni bi to bez problema do kraja izdržali.. u kriznim situacijama ima loše ideje ili ih uopće nema što je pokazala zadnja utakmica, nikakav potez nije napravio a raspadamo se i medalja nam bježi. Nikakav motivacijski govor kao što je Vujović itd... potpuno je podbacio, za cilj uoće nije uzeo medalju nego četvrtfinale, krivi psihološki pristup itd... evo samo par argumenata zašto Babić ne.. što se tiče ljudi iznad njih, nek vrate Linu :)