Svjetsko rukometno prvenstvo 2015,2017 ......

dalmatino

............
Napokon svjetski prvaci.još da su tu Vori i Goluža sve bi rasturili,taktika na nivou nema što,napad vidi se sve razrađeno,daš loptu Voriu na crtu i nema da fali,golman je tu

gorand

Software guru
2017.

prve četiri utakmice,kako tako....s nijemcima nikako...živimo na staroj slavi.......

P.s.malo sam prilagodio naslov teme...da ne budemo u 2015 ....

Last edited:
Držimo se one da je najvažniji rezultat za sada to nam dobro ide,sjećam se da smo na jednom SP ili EP igrali najljepši rukomet al smo brzo ispali sada igramo možda najružniji rukomet,neki baš čudan rukomet bez kontri kao da gledaš usporeni snimak 60 minuta al imamo rezultat.... kao Portugal u nogometu

Tablet

Software guru
ispuni se tebi želja.....odigraše dobru utakmicu...
Potajno sam to ocekivao, nismo mi bili toliko dobri koliko spanjolci nisu bili na najvisoj razini. No nije samo da su oni igrali mrvicu ispod razine, vec smo igrali dobru obranu pa se sve poslozilo. Zaboravio sam s kim igramo sljedecu da prognoziram :LOL::LOL::LOL: u svakom slucaju idemo do finala (y)

gorand

Software guru
ipak je ovo skoro posve nova generacija...vjerojatno i neuigrana...tako da je to sve normalno i zasad i dobro....meni se jedino nesviđa forsiranje igre bez golmana....nevidim neku korist...iako dosad nismo baš imali ni problema zbog toga....ali sinoć je skoro i bilo zbog toga velika frka...jedanput i profulaše prazan gol.....tako da nisam sklon tome...a da je to dobro,pa i ostali bi treneri to forsirali....

Tablet

Software guru
To je cista glupost, primili smo gol zbog toga. To se radi kad gubis i kad je zadnjih par minuta, a ne u 40toj minuti. Meni Babic i nije neki trener