Advertisement

Svjetsko prvenstvo u rukometu

Advertisement

Bobiæ

Weboman
Imamo najbolju ekipu koja igra najljepsi rukomet na svijetu, to svi znaju pa cak i francuzi.
Samo se bojim da smo se previse opustili.
Daj Boze da se varam pa da danas slavimo.:clap:

dalmatino

............
Imamo najbolju ekipu koja igra najljepsi rukomet na svijetu, to svi znaju pa cak i francuzi.
Samo se bojim da smo se previse opustili.
Daj Boze da se varam pa da danas slavimo.:clap:
ma nisu se oni opustili nego je jak pritisak na njima,sada ili æe eksplodirati u pozitivi ili æe puknuti u negativi,al stvarno bi bila šteta da ne budemo prvi,milina ih je gledati

Dzi

Administrator
Staff member
ja jednu stvar ne kuzim. imamo 10 minuta bez gola i trener ne zove tajmout nego ga zove minutu prije kraja kad smo na -4. po meni to je bila najveca pgoreska. ljepo 4-5 minuta bez gola. zoves tajmout da se decki malo srede i problem riješen. a ne kad je tekma vec izgubljena

Bobiæ

Weboman
Neznam jeste li primjetili, al cjelo vrijeme dok traje svjetsko prvenstvo nema incidenata, razbijanja izloga ,,,,,, i svega kaj uz to ide.
Osim one srpske zastave, za koju su rane cini mi se jos uvijek friske.
Kaj mislite o tom jesu to neki drugi navijaci il bolja organizacija il preventiva ili jednostavno nema mafije u toj pori drustva.
Daj, malo, kaj mislite o tome??

BOKI

.........
hm.....samosvijest graðana i istinskih navijaèa hrv. rukometne repke, i nedostatak huligana i provokatora u ovoj sferi sporta......

gorand

Software guru
evo sad kad sam se malo smirio (ako sam uopæe) razmišljam kako igraèi uspiju održati samokontrolu da ne nokautiraju recimo suca :021:

$rky

Software guru
evo sad kad sam se malo smirio (ako sam uopæe) razmišljam kako igraèi uspiju održati samokontrolu da ne nokautiraju recimo suca :021:
da o tome sam onaj tren i ja razmišljao,a mišljenje o Karabatiæu bolje da ne iznosim,doslovno jadno,tužno,podmuklo...nakon onakvih udaraca smijat se na odluku sudaca,nevjerovatno,al eto Francuzima su pomogli Danci,ali mi Èervar nije jasan..Šprem ne igra NITI JEDNU VAŽNU TEKMU I ONDA U FINALU fula sve što se moglo...Nema time outa na vrijeme ....nema gola 10 min.

Mislim da nam je ovaj put Èervar uzeo zlato.Moje mišljenje

rirobi

da o tome sam onaj tren i ja razmišljao,a mišljenje o Karabatiæu bolje da ne iznosim,doslovno jadno,tužno,podmuklo...nakon onakvih udaraca smijat se na odluku sudaca,nevjerovatno,al eto Francuzima su pomogli Danci,ali mi Èervar nije jasan..Šprem ne igra NITI JEDNU VAŽNU TEKMU I ONDA U FINALU fula sve što se moglo...Nema time outa na vrijeme ....nema gola 10 min.

Mislim da nam je ovaj put Èervar uzeo zlato.Moje mišljenje
IHF i suci su vrsili pritisak na Cervara zato jer Hrvatin pusta loptu tek kad dotakne pod pa se zato odlucio na Šprema. Greska je sto nije ranije zvao timeout ali mislim da su ipak suci glavni razlog poraza

gorand

Software guru
evo danas svi govore kao nisu suci odluèili,ja ipak mislim da jesu.......svi imaju pravo na grešku igraèi ,treneri pa i suci,jer da nije tako nitko nebi pobijedio,samo suci imaju pravo griješiti ,ali moraju biti isti kriteriji,
ako je utakmica jednakih protivnika i jednima dopuštaš grubu igru ,a drugima ne ,primjer metleèiæa odmah dva iskljuèenja i poslije toga nesmije više ni jedan faul napraviti ,a s druge strane karabatiæ "mlati li ga mlati"i imaju samo jedno iskljuèenje ,mislim da po takvim pravilima pobjednik je unaprijed odreðen
normalno je da u takvim uvijetima živci popuštaju i da se više ne razmišlja kako treba,
uz nepripremljenog baliæa,loših poteza trenera ,špremovih kikseva,i sudaèkih kriterija francuzi jedva pobijedili .......velika šteta i nepravda

dalmatino

............
evo danas svi govore kao nisu suci odluèili,ja ipak mislim da jesu.......svi imaju pravo na grešku igraèi ,treneri pa i suci,jer da nije tako nitko nebi pobijedio,samo suci imaju pravo griješiti ,ali moraju biti isti kriteriji,
ako je utakmica jednakih protivnika i jednima dopuštaš grubu igru ,a drugima ne ,primjer metleèiæa odmah dva iskljuèenja i poslije toga nesmije više ni jedan faul napraviti ,a s druge strane karabatiæ "mlati li ga mlati"i imaju samo jedno iskljuèenje ,mislim da po takvim pravilima pobjednik je unaprijed odreðen
normalno je da u takvim uvijetima živci popuštaju i da se više ne razmišlja kako treba,
uz nepripremljenog baliæa,loših poteza trenera ,špremovih kikseva,i sudaèkih kriterija francuzi jedva pobijedili .......velika šteta i nepravda
a kada je jedan džomba višak u reprezentaciji ne triba više ništa govoriti