Advertisement

Svjetsko Prvenstvo u Košarci

dalmatino

............
Gledao sam sinoć utakmicu protiv Litve i nekako sam sve više uvjeren da se polako ali sigurno vraćamo na stare slavne staze naše košarke,je da je bila prijateljska utakmica al Bogdanović i Šarić mi ulijevaju neku nadu da je to-to,samo da Šarić ne pravi brzo faule,a i nakon grupe ne ide nam baš na ruku da možemo ići na Amerikance i Španjolce,neko treći da samo da ove izbjegnemo,jao koliko puta smo izgubili bitne utakmice sa jednim košem,mislim da smo u tome svjetski prvaci

Advertisement

dalmatino

............
Zaboravio gledati,upravo pogledah rezultat,naprosto zadivljen sam,ovako se i Talijani muče u grupi u nogometu pa budu svjetski prvaci,mi ih kopiramo,cilj je da iza skupine igramo Španjolcima nakon njih Amerikancima,gledam današnje rezultate,Srbija jedva pobjedila Iran,Argentina jedva Filipine,znači biće tu još svašta

Last edited:

dalmatino

............
Ovo je sve taktika,mislim da bi sutra mogli pobjediti Portoriko,mada taktika može biti da se izgubi da se uštedi koja kuna

dalmatino

............
Repeša čudo od trenera,svaki put kada Tomić igra dobro on ga mjenja za nevjerovati,poveo je Hezonju,Babića ,Andrića samo da ih ima na broju,di su Barać,Banić,Šundov,Popović itd, bože sačuvaj ništa drugo,bem ti naš sport sve mafija,Nogomet Mamić ,Rukomet Gobac,Košarka Radić,šefovi tj. gazde postavljaju podobne trenere i onda gledaj i nerviraj se,ovaj im nevalja :

Bruno Šundov - Wikipedia, the free encyclopedia

Dzi

Administrator
Staff member
Koji je smisao te košarke kada Amerima ni kada igraju sa Ž momčai nitko ništa ne može. Taj sport nema smisla imati takav oblik natjecanja

Tablet

Software guru
Amerika je skup 50-tak država i trebalo bi zabranit da tih 50 država zastupa jedna - SAD, već da par najboljih od tih 50 nastupaju, jer ni Europa ne nastupa kao Europa nego države pojedino. Tako ispada da se borimo protiv kontinenta i 50-tak država, a ne jedne

gorand

Software guru
ne možemo tako gledati,.......imaju amerikanci 50 država i u nogometu,pa nisu nepobjedivi.......uostalom za neki sport nije bitno koliko ima država nego uvjeti jednog sporta....npr. koliko ljudi trenira profesionalno,što amaterski ,neki sport.....iz toga proizlazi da ako su isti uvjeti veliku ulogu ima broj stanovništva jer od večeg broja igrača bolja je selekcija....sve u svemu što veća država ,jaća je i u sportu,kao i u svemu....jedini je problem što igra isti broj igraća,pa recimo u nogometu,ako neka država ima 100 super igraća,a neka manja 13 dobrih u jednoj utakmici su jednaki,.ali dugoročno teško može do kraja.....

Tablet

Software guru
meni je to nekako nepravedno, ipak imaju 300 milijuna stanovnika... onda bi se trebali boriti kontinenti, europa, amerike, australija, azija, afrika...

gorand

Software guru
jasno je meni to,ali sve je u principu nepravedno,....primjer koliko ima kineza,a jedna država,....amerikanci se smatraju amerikancima i svi ih tako gledaju kao jednu državu,...europljani,mi ne gledamo baš tako,..svaka država je za sebe.....onda bi morali sve zabraniti npr.rusija protiv nas jer je omjer stanovnika prevelik.....al' tako je kako je.........al' ima tu i lijepih stvari.kad mali pobijedi velikog ,ništa lijepše.....

Tablet

Software guru
da, ali u kini nema pod-država kao ni u rusiji, dok u americi ima 50-tak saveznih država... tako je to i šta se može

gorand

Software guru
koliko je to dobro amerikancima toliko je i loše,.....po tome oni bi imali 50 reprezentacija....teško je tu biti pametan...nekad je bila i jugoslavija...pa SSSR.....problem je što su amerikanci u košarci iznad svih,pa to upada u oči....