Advertisement

Svjetsko nogometno prvenstvo u Brazilu - 2014.

Hoće li reprezentacija proći skupinu ?

• Da - Hrvatska i BIH

Votes: 1 16.7%
  • Ne - Hrvatska i BIH

Votes: 3 50.0%
  • DA - Hrvatska NE - BIH

Votes: 2 33.3%
  • DA - BIH NE - Hrvatska

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    6

gorand

Software guru
nekako mi se ćini da su igraći sjeli i sami odlučili kako će i na kojim pozicijama igrati da bi bilo bolje....
po mom mišljenju trener nosi dosta krivice,ali treba uzeti u obzir i druge stvari
1.nije on kriv što su ga "neiskusnog " stavili na tu poziciju ,znaći ako je bio pogreška,onda je netko kriv i iz nog. saveza
2.nakon katastrofe sa štimcem odradio je nekoliko utakmica
-plasiranje na prvenstvo (pobjeda protiv islanda)
-utakmica protiv brazila-ipak je to brazil...a njemu ipak prva malo jača utakmica sa ovom reprezentacijom
-pobjeda protiv kameruna
-meksiko -veliki kiks ili je možda meksiko kolektivno jači....

trener bi u pravilu morao odraditi i kvalifikacije i prvenstvo da bi uopće imao mogučnosti uvesti svoje igraće isprobati ih tokom kvalifikacija ,te doći na prvenstvo sa svojim igraćima i svojom vizijom...on je praktički morao odraditi 4 utakmice od kojih je skoro svaka bila odlučujuća..i to je velik teret,pogotovo s relativno malo trenerskog iskustva....

zbog toga sam i napisao kad je već tako došao kako je ,da bi mu trebali dati još malo šansu,..ali i ne predugo ,ako rezultati ne budu kako se očekuje...

Tablet

Software guru
1.nije on kriv što su ga "neiskusnog " stavili na tu poziciju ,znaći ako je bio pogreška,onda je netko kriv i iz nog. saveza
On je tu poziciju prihvatio, nitko ga nije silo... rekao je da zna i može :) - prihvatio je odgovornost

dalmatino

............
Baš sam uživao gledati ovu rasturačinu,brazilci su previše arogantni ,sve bi sa silom,bravo njemci

Aco29

Moderator
Staff member
Ne volim Njemce nikako, ali neka su pobijedili Brazli pošto su se Brazilci misli prošetati samo do titule.

gorand

Software guru
Windows 7 Firefox 60.0
evo gledam video iz post 47...srećom pa ona nije igrala za argentinu...naši bi se pogubili :)

gorand

Software guru
Windows 7 Firefox 61.0
srećom pa mi (dalmoš naprimjer) prestali predviđati kako cemo nekog pobijediti....pa nam odmah bolje ide...i eto nas u polufinalu napokon :)

Dzi

Administrator
Staff member
Windows 10 Chrome 67.0.3396.99
Pa je li to moguće?

Svaka čast dečki. Možda nismo najbolji, ali borimo se sa svim srcem