Advertisement

Svjetsko nogometno prvenstvo u Brazilu - 2014.

Hoće li reprezentacija proći skupinu ?

• Da - Hrvatska i BIH

Votes: 1 16.7%
  • Ne - Hrvatska i BIH

Votes: 3 50.0%
  • DA - Hrvatska NE - BIH

Votes: 2 33.3%
  • DA - BIH NE - Hrvatska

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    6

gorand

Software guru
vas dvojica man'te se seksističkih aluzija,.čovjek se samo dubokoumno zamislio šta će odgovoriti na postavljeno pitanje........

Last edited:

Tablet

Software guru
Slažem se s tobom, bolje se koncentrira ako fokusira pogled na nešto

Last edited:

Tablet

Software guru
Naše nećemo još dugo gleda, pa će nam ostat samo Mila :) sretnem je tu i tamo, baš me dekocentrira :love:

Last edited:

gorand

Software guru
Jel vas živcira Vlaović kad komentira ? postao mi je nesnosan, kao vrućina
ne može mene od moje žene nitko više iživcirat' :)

što se tiće rezultata večeras,...u anketi sam glasao da bosna ne prolazi ,a mi prolazimo....znaći moramo pobijediti....

Tablet

Software guru
Nadam se 2:1, vuče me prema 2:2... nekako navijački ovo prvo, realno ovo drugo ali neka me momci demantiraju na terenu pa uvale petardu :)

ako ništa možemo s bosancima netrag kući :p
u slučaju poraza Mila će nas morat tješit :whistle:

Last edited:

Franc

Jazavac
Od sada navijam za Mexiko. (y)
A ove naše levate potjerati u Gunju na ispomoć, mada ni tu nebi bilo neke koristi od njih.

Edit:
i Vlaovića s njima.

Last edited:

Tablet

Software guru
Potpuno se zasluženo vraćamo kući :) a razlog tome je Niko Kovač i stavljanje Barceloninog igrača praktički u obranu, a trebamo jurišta na pobjedu... dobrodošli u Hrvatsku (y)

10511287_442650085872429_8899787975526749948_n.jpg

gorand

Software guru
doći na svjestko prvenstvo i neznati tko je prvih 11 ?....ili isprobavati razne šeme,...to može proči u jednoj utakmici ,ali u nizu ne.....ovo je dobra generacija nogometaša i šteta je što nemamo iskusnijeg trenera.....prvo štimac,pa kovač ...nije reprezentacija mjesto za učenje......međutim sad kad je već tako..treba ostaviti kovača,pa mu pružiti šansu jer sad je već iskusniji trener,vodio jednu reprezentaciju na svjetskom prvenstvu :).....međutim ako u kvalifikacijama za europsko bude problema,odmah tražiti iskusnijeg trenera dok još igraći nisu postali stari,..a tko zna kad će ponovo biti "talenata"......

dalmatino

............
A ne slažem se baš da Kovač treba ostati,čovjek kaže da smo dobro igrali i da u ničemu nije pogrješio a u tome me posjeća na Štimca izgleda da smo mi svi ostali gledali neku drugu utakmicu, hvali igru u prvom poluvremenu koliko je to šansi imala repka,nismo mi igrali dobro ni protiv Brazila a sa Kamerunom je nešto bilo nakon isklučenja njihovog igrača,našim stručnjacima je najvažnije ne primiti gol a kako ga dati nema veze,valjda idu na to da će protivnik sam sebi zabijati,ma balkanci nemogu biti nego balkanci ,ljudski je griješiti ali i priznati svoje pogreške,prema tome da se mene pita odletio bih odmah,ma ebeš reprezentaciju na kojoj se plaćenici obučavaju i još da dodam,nije mi jasno kako nijednom od tih plaćenika nije palo napamet da probaju pletikosu i subašića staviti za napadače a npr. olića za golmana ,jer kod njih su moguće sve kombinacije

Hvala vam, ali vrijeme je za puno svježe krvi > Slobodna Dalmacija > Brazil 2014

Last edited:

Tablet

Software guru
Slažem se da uopće nije samokritičan i da nije preuzeo veliki dio krivnje na sebe, jer Hrvatska treba igrati napadački s Realovim i Barceloninim igračem, a ne stavljat ih u obranu... i to u utakmici u kojoj trebamo jurišati na pobjedu. Nema šta, protivnički trener ga je nadmudrio i održao mu trenersku lekciju...

dva najvažnija igrača u momčadi osim Manđukića, nisu dali ništa, a u klubovima briljiraju...