Svjetsko nogometno prvenstvo u Brazilu - 2014.

Hoće li reprezentacija proći skupinu ?

• Da - Hrvatska i BIH

Votes: 1 16.7%
  • Ne - Hrvatska i BIH

Votes: 3 50.0%
  • DA - Hrvatska NE - BIH

Votes: 2 33.3%
  • DA - BIH NE - Hrvatska

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    6

Tablet

Software guru
Ne možete do Brazila? Google vam omogućuje virtualni posjet 12 stadiona

Svjetsko nogometno prvenstvo je pred vratima, a ako si ne možete priuštiti put u Brazil, Google vam omogućuje virtualnu turu.

Tako od danas na Google Mapsu i Street Viewu možete posjetiti 12 stadiona na kojima će se održavati utakmice, ali i ikonične oslikane ulice u Brazilu, stoji u priopćenju. Osim toga, Google vam, naravno, omogućuje i posjet stotinama drugih lokacija u Brazilu.

gorand

Software guru
da nemamo dva slavonca u napadu :) ..ja bi se zabrinuo,ovako budite bez brige......jedino ako ih kojim slučajem ne obrlate brazilke u nekom kafiću,....a njih teško nagovoriti.....

dalmatino

............
Zna se koje glavni,ako on bude pravi biće sve OK a nije baš pravi kada igra za reprezentaciju Modrić,netrebam pisati odakle je-zna se,još Stipe na vratima i eto ti alfe i omege

dalmatino

............
Nitko nam nije ravan pa ni Brazilci: Na SP čak 31 igrač hrvatskih korijena!

Australija:
vratar Eugen Galeković, braniči Ivan Franjić i Matthew Špiranović, vezni igrači Oliver Bozanić, Dario Vidošić te Mile Jedinak koji će biti kapetan! Možemo biti slobodni te dodati Marka Bresciana kojem je majka Hrvatica.

U švicarskoj reprezentaciji su dva Hrvata, oba napadača, Josip Drmić i Mario Gavranović, dok u BiH igra Toni Šunjić.

Ma njoj je dozvoljen svaki pokušaj dekoncentracije. :)
Igramo se pogađalice? Uff, teško, Brzilci ne ulijevaju povjerenje no k'o će ih znati, igraju kući, prva utakmica... Iako je već sada klišej ali ona narodna "hladna glava naših" bi mogla odlučiti neke stvari. Srce kaže Hrvatska, bundeva kaže Brazil. 1:0

Tablet

Software guru
Čisto sumnjam da će bit samo jedan gol na utakmici koja otvara prvenstvo :) s obzirom da i mi moramo zabiti jedan, nemoj nam umanjivati šanse ;) ako ništa zbog Mile

Ma zbog Mile sve, neću nam više umanjivati šanse, obećavam. :)

Što kažete na nove navijačke pjesme. Ovih dana ludilo od tkz. navijačkih pjesama i recitacija. Ima dobrih, ali ima onih po špranci od ranijih godina.

Last edited:
Pajcek Pepek kaže Hrvatska. :D

Vidoviti Milan kaže da Hrvatska dobiva ali samo ako pijemo domaće pivo, pa et' pazite što pijete.

Tablet

Software guru
Fora je Ante Cash ukomponirao Vatrene i Zmajeve, ali pjesma nije nekad koja će bit 'vrćena'. Ova Neopisivo je bolja, ali ništa posebno.

I dalje smatram da je ova stara najbolja i zauvijek će ostat broj jedan...

Prvo poluvrijeme slabo,Olić i Kovačić puno pametuju sa loptom,Modrića nema,ugodno me iznenadio Vrsaljko,ne valja ovo ispucavanje lopte od Pletikose

Tablet

Software guru
Pa Olić je praktički bio igrač utakmice, jedini doprinosio željom, trkom i agresivnošću u napadu.

Razočarenje:
  • Rakitić - uvijek u reprezentaciji slab, totalno podbacio - izgubio se
  • Kovačić - nije se ni oznojio
  • Srna kao kapetan nije ništa doprinio, mislim da nije zaslužio bit kapetan, a ni u 11
  • Perišić - zašto njega vodit na prvenstvo uopće ?
  • i onaj glavonja Jelavić - ne znam kako je on uopće igrao, vjerovatno se i sam iznenadio :)
  • Kovač - loše zamjene, nije napravio treću i Dudu nije dobio priliku, a Jelavić je
Vrlo dobri:
  • Olić - sa svojih 30 i nešto godina svaka čast, najviše je trčao i super igrao
  • Vrsaljko - aut je loše bacao, ali super je odigrao, bravo
  • praktički nemam više koga pohvaliti, ostali solidni
Krivci:
  • Japanac
  • Rakitić
  • i cijela momčad jer su malo igrali kukavički, a ovaj Brazil nije takav bauk da se nije moglo izvuć nerješeno, nema šanse da osvoje prvenstvo, osim ako im sudac ne dodjeli
  • Niko Kovač - već naveo

gorand

Software guru
olić najviše se trudio,..ali znao je i previše driblati,što završi gubljenjem lopte,....
ostali,...pa ipak smo igrali protiv brazila,..pa znaju i oni nešto i kako zaustaviti našu kreativnost...
penal -presudan-i ne mogu reći da su brazilci zasluženo pobijedili..
najveća zamjerka treneru--neuvođenje dudu-a...bar zadnjih desetak min kad smo ionako gubili i pojačavali napad...zaslužio je biti na toj utakmici,pa da je došao i na štakama,.....da sam na njegovom mjestu pitanje je da li bih više ikad došao igrati...osim ako sam nije htio igrati tu utakmicu......

Što se tiče naših brazilaca ja da sam na njihovom mjestu volio bi ne igrati protiv Brazila ipak su oni brazilci,pa da ljudi moji igrali smo protiv Brazila bitno je da se nismo osramotili i da pobjedimo ove dvije utakmice ,vidjećemo im sada karakter