Advertisement

ŠTo trenutno igrate

x-joker

PC user
...ja igram i pes i fifu dvi odlicne igre ...svi znamo da fifa 09 ima niz dodatak te mjenjanja jezgre igre u odnosu na prijasnju verziju je znatno pobosljsana ....jedna zamjerka je da je meni igra puno bolja na ps3 nego na pc-u :)

V3r0n!k@

tehnièarka :)
da veronika lijep priedlog ...ali za tu igru u je potrebno minimalno dvoje
...hmm rijetko se naðe 2. partner u 11 sati navecer i jos u vlastitoj sobi
...hehe ima slucajeva ali sumnjam da bi se tad igra igrala po pravilima a kamoli do kraja:001_icon16::tt1::tt1:
:lol1::lol1:
ha ha ha... kak se nebi našlo igraèa poslije 11...na playtoyu ih imaš do jutra... joj joj joj tebi same gluposti na pameti..valjda to dojde s godinama...:wacko:

zoranTT

Software guru
counter strike cource
problemi sa bezžiènim internetom pa me èesto izbace sa servera zbog prevelikog pinga
ovdje sam èesto 69.12.63.44:27015

blogger3

Learning to use PC
unreal tournament99 i to raketice ili snajpere, stara igra ali je uvijek pun server igraca i dobra akcija pa ako neko odluci neka potrazi na google Unreal Tournament GOTY velicine 280mb nemora se instalirati i moze si skinuti pa moze zaigrati da ga rasturim evo ip na kojem najvise igram 212.187.209.37:7777 [SLV]<//UrS//>|-Euro-|StrangeLovePublic [ut] Unreal Tournament moj nikname je : fast_flies trenutni poredak . Vidimo se ako ima odvaznih. Ovdje mozete pogledati neke instrukcije [video=youtube;2DvFcljQpOg]http://www.youtube.com/watch?v=2DvFcljQpOg&feature=channel_video_title[/video]

Dzi

Administrator
Staff member
Trenutno isprobavam call of duty modern warfare 3 i battlefield 3
Nisam se još odluèio koja mi je bolja

Dzi

Administrator
Staff member
Sniper Elite V2. Volim snajperske igrice.

[video=youtube;_izsfYC9rK0]http://www.youtube.com/watch?v=_izsfYC9rK0[/video]

rirobi

sniper elite 2 mi ne zeli pokrenuti, jer kako kaze da mi na XP-u nece to pokrenut.. u meðuvremenu igram Assassin"s creed revelations

Dzi

Administrator
Staff member
Skinuo sam Max Payne 3 ali ga još nisam instalirao i isprobao. Sjeæam se prvo gnastavka i koje je to bilo oduševljenje.

Dzi

Administrator
Staff member
Ja na iPhoneu igram Subway Surf dok èekam na bus na putu sa i na posao