Advertisement

snimanje s vanjskog video izvora na kompjuter

gorand

Software guru
ajd' da vidimo dal' ima tko ovdje još živ,..:)

moram prebaciti neke snimke sa vhs-a, na komp/cd,......pa moram nabaviti neku analognu tv karticu ili vidio sam neki usb easycap,jel netko ima iskustva s njim ,pogotovo jer navodno neradi na sedmici,.........

Advertisement

gorand

Software guru
nabavio sam,na sedmici radi ,ali ne sa svim programima za snimanje (neradi sa sony vegasom,ulead-om i itd.),radi npr. sa debut video capture,avs capture),u principu radi sa jednostavnijim programima.........snimanje je dobro,samo postoji problem sa šumom na zvuku,........ali to se inaæe pojavljuje kod takvih vrsta prebacivanja videa,............iako meni nikad nije bilo jasno zašto kad se neki video pusti na tv-u nema šuma,a kad se emitira preko kompa ima,.........

gorand

Software guru
ovaj moj usb easycap je vizualno isti kao ovaj tvoj predloženi usb roxio ,...........ma ne isplati mi se previše plaèat' za prebacivanje 2/3 kazete,.....šum æu probat' riješiti nekim programom za redukciju šuma........

gorand

Software guru
to se radi o privatnim kazetama,...........da ne'ko ne bi pomislio svaša,to su recimo kazete tipa svatova i sl.:innocent: