Advertisement

Skype Hrvatski prijevod

dalmatino

............
Rapakirate winrar datoteku,instalirate skype i onda kopirate prijevod u program Files(Programske datoteke) i potom idetu skype u opciju tools-language-edit language tako nekako piše,pronaðete tu datoteku koju ste kopirali u program files i to je to

Attachments

• Like
Reactions: Dzi
Advertisement

branko

branko
Rapakirate winrar datoteku,instalirate skype i onda kopirate prijevod u program Files(Programske datoteke) i potom idetu skype u opciju tools-language-edit language tako nekako piše,pronaðete tu datoteku koju ste kopirali u program files i to je to
izgleda da si jako u zaostatku, zadnja verzija je Skype 5.10.0.116 for Windows, a za tu ne vjerujem da ima HR prijevod...

dalmatino

............
izgleda da si jako u zaostatku, zadnja verzija je Skype 5.10.0.116 for Windows, a za tu ne vjerujem da ima HR prijevod...
kada provjeriš možda se uvjeriš u suprotno,inaèe ga ne koristim,je da sam greškom ubacio u winrar staru verziju skype a ove slike su od posljednje verzije i one kažu da neznaš što pišeš

Ubuduæe moliæu da me se ne ispravlja bez provjere ili sigurnosti da je tako kako se misli,obièno postavljam ono što sam radio

Last edited:

dalmatino

............
opet sam probao i donekle si upravu prijevod kada se aktivira radi al kada se komp restarta opet ga nema al se opet može aktivirati sa klikom na prijevod,nije dovoljno raspakirati nego i nešto probati kada se veæ tvrdoglavo stoji iza neèega,vidiš ti ga imaš instaliranog pa nisi probao a ja sam ga 2 puta instalirao da bi bio siguran što i kako radi a to je velika razlika

Last edited:

Amicus

Learning to use PC
Prijevod za Skype na Bosanski jezik na http://amicus.ba

Pozdrav svima.

Evo i za V. 5.10.0.116 bosanski prijevod unutra je uputstvo za namještanje,
Drago mi je da ima interesovanja za moj prijevod Skype-a na Bosanski jezik, ali ako veæ korisitite rezultate mog rada trebalo bi da znate proèitati i uslove pod kojima je dozvoljeno koristiti moj prijevod Skype-a na Bosanski.

Sa uslovima ste se složili prije download-a dokumenta.

Na kraju, bar ste mogli biti dovoljno uljudni da navedete odakle ste preuzeli prijevod za Skype na Bosanski jezik - amicus.ba

ovaj nisam testirao i ne želim
A zašto to ne želite da testirate prijevod koji ste download-ovali sa amicus.ba?

Inaèe, uvijek ažuran prijevod za najnovije verzije Skype-a možete pronaæi na mojoj web stranici amicus.ba

Ugodno surfanje i Skype chat.

Dzi

Administrator
Staff member
Pozdrav,

u datoteci piše tko je autor prijevoda i nije ništa micao, kao i u naslovu datoteke. Samo ju je priložio u temu za brži download

dalmatino

............
Pozdrav svima.

Drago mi je da ima interesovanja za moj prijevod Skype-a na Bosanski jezik, ali ako veæ korisitite rezultate mog rada trebalo bi da znate proèitati i uslove pod kojima je dozvoljeno koristiti moj prijevod Skype-a na Bosanski.

Sa uslovima ste se složili prije download-a dokumenta.

Na kraju, bar ste mogli biti dovoljno uljudni da navedete odakle ste preuzeli prijevod za Skype na Bosanski jezik - amicus.ba

A zašto to ne želite da testirate prijevod koji ste download-ovali sa amicus.ba?

Inaèe, uvijek ažuran prijevod za najnovije verzije Skype-a možete pronaæi na mojoj web stranici amicus.ba

Ugodno surfanje i Skype chat.
kao što je napisao Dzi lipo piše ko je autor a zašto ne želim testirati taj prijevod nije zbog toga što ti misliš da je zbog toga onda ga nebi postavio