Advertisement

Serije koje pratite..

Advertisement

STONE

Prijatelj *****a
Odgledah dvije sezone Person of interest u cugu..
Ko što reče Aco odlična serija..;)

Sad je red na treću sezonu Grimm-a!!

Dzi

Administrator
Staff member
Ja pratim The Walking Dead ali snimaju premalo epizoda. Počela nova sezona, snimili 4 epizode i onda pauza 3-4 mjeseca. Koma

Dzi

Administrator
Staff member
Pogledao već... sada treba čekati par mjeseci za iduću sezonu

STONE

Prijatelj *****a
U Franc ti si tek na prvoj,neki su odgledali već sve..Baš ti zavidim,sjajna serija..

Ja završio sa drugom sezonom Arrowa,tećeom sezonom Grimm-a..

Sad se gleda 3 sezona..

Person-of-Interest-Poster-person-of-interest-31808850-500-741.jpg

I naravno da ne zaboravim četvrtu sezonu..

tumblr_msim6btK8v1r6lvndo2_1280.jpg

Franc

Jazavac
Odgledao sam sve sezone BB-a u međuvremenu i moram biti iskren i reći kako mi je žao što ih nema više i stvarno ne vidim niti jednu seriju na vidiku u doglednoj budućnosti koja bi uspješno zamjenila Breaking Bad. Nakon ovoga neznam što bih gledao, sve mi se čini tako amaterski.
10/10

Pokušavam se natjerati gledati Game of Thrones no bojim se razočarenja nakon Braking Bad-a. Nisam niti jednu epizodu još pogledao. :)

Dzi

Administrator
Staff member
Ja sam počeo Game of thrones gledati. Dobra je ali mislio sam da bude više golotinje :)

Uz to tu i tamo pogledam s ženom koja to gleda Supernatural: Supernatural (TV Series 2005– ) - IMDb
Meni je ta serija više kao "trash" serija. Baš loši prizori akcija. Kao neka "sprdnja". I ne kužim kako može imati 8.8 na IMDB-u

Franc

Jazavac
Ray Donovan (2013) - prva sezona

Pomalo šuplja priča, cijelu stvar donekle izvlači dobar glumački performans. Ovo svakako mora bolje u drugoj sezoni.
7/10

Ray Donovan - trakt

Last edited: