Sanader ukrao Božiæ - ne kužim u èemu je problem ?

Dzi

Administrator
Staff member
Dakle radi se o ovome:

"Hrvatska je Vlada prije nekoliko dana i zakljuèkom sve proraèunske korisnike i trgovaèka društva u državnom vlasništvu obvezala na provoðenje mjera štednje, zbog èega je zabranila kupovinu prigodnih božiænih i novogodišnjih darova, organizaciju i održavanje božiænih i novogodišnjih domjenaka"

Dakle, vlada je zabranila politièarima da rade domjenke i trose novac poreznika na darove i hranu. I sada od jednom svi mediji nasrnuli na Sanadera da je ukrao Božiæ i slièno. Dakle èovjek je zabranio da politièari troše naš novac na darove i domjenke meðu sobom. Zar to nije pozitivna stvar ili sam nešto propustio...

F

Franc

Guest
Koliko ja znam "štednja" se odnosi na sve zaposlenike u javnim službama, ne samo na politièare.

Last edited by a moderator:

Dzi

Administrator
Staff member
Da ali štednja na domjenke i slièno. Sumjam da netko od obiènih javnih sluzbenika kupuje dar ženi novcem koji je vlada uskratila. Dakle to se odnosi èisto na promociju i druge ionako nepotrebne stvari

Sjetimo se samo naših velposlanstava koji za "promociju" organiziraju domjenke od par miljuna kuna

BOKI

.........
hm....tja.........a nista drugo nego provokacija ''stoke sitnog zuba'' i njihovih medija...ccccc