Advertisement

samsung 3 pregrijavanje

zava

Software guru
dobro jutro ljudi evo mene opet sa necim sto je za znanstvenu fantastiku

lego sam spavat mobitel stavio da se puni ,moj tek rodjeni sin je poceo za nekih dva sata svoju standardnu ponocnu serenadu,usto sam da ga nahranim jer je moj red,iskljucim mob iz punjaca jer je bio pun i zaspem.probudilo me to sto sam se opeko na mob!doslovno je tolko bio vruc nisam ga mogo u rukama drzat onako iz sna sam izvadio bateriju bacio sve na pod i nastavio spavat.jutros sam ga upalio imo je nekih 15% bat radi i puni se opet...sta bi to moglo bit i dal postoji mogucnost da je baterija ostecena , da explodira is ta ja znam

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Samsung S3 ima dosta problema s baterijom. Ako ti je unutar garancije (mislim 6 mjeseci) onda probaj reklamirati.
Mom puncu se u S3 baterija napuhnula toliko da fizički više nije stala u mobitel. A prije toga je isto imao problema s pregrijavanjem i time da bi se jako brzo praznila (najvjerovatnije se nije ni punila u potpunosti). Na kraju smo preko eBaya naručili neku bateriju za cca 10USD i ona za sada nema problema

arwen

Let me out of this dream...
Da čula sam za nekoliko slučajeva problema s baterijom u S3 ali probaj kada se to dogodi pogledati da li je neki od programa upaljen. Primjerice GPS programi znaju zagrijati mobitel pa ako su dugo upaljeni (a u pozadini još rade) mogu znatno ugrijati bateriju

zava

Software guru
sad sve radi ok malo cu obratit pozornost...rekla mi zena da pazim na mob i da neumisljam da mi treba novi:no:
ovo je inace njen bivsi mob i njoj se kaze tako nesto niiiikad nine desilo :D

gorand

Software guru
sad sve radi ok malo cu obratit pozornost...rekla mi zena da pazim na mob i da neumisljam da mi treba novi
ovo je inace njen bivsi mob i njoj se kaze tako nesto niiiikad nine desilo
de ti njoj reci nek ona sebi uzme taj natrag kad je tako dobar,a nek tebi da svoj novi :)......dobrodošao nazad zava..dugo te nije bilo..

zava

Software guru
tu je zava nebrini malo previse radim sad imamo prinovu radi koje izgledam ko zombi al zivi se,i uvjek kad imam neke cudne kvarove prvo se vas sjetim :bravo:

nego cuj kako sam i za mobitel izigran,ja svoju dvojku nikad nisam mjenjao i uvjek sam bio zadovoljan snjom kako se kaze prva ljubav je prva ljubav...onda je moja draga razbila svoju dvojku kupila trojku,pa je razbila display na trojci popravak joj dug bio kupila cetvorku...trojku dali sinu ali posto je ta trojka imala neke zenske cvjetice sin naravno nece pa mu ja dam dvojku sebi uzmem trojku...tako ja sad odam sa lila cvjeticima na maski i jos uz to ima neke cudne oscilacije ali sta ces suti i pusi :man:

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Oglasnik 1
Vijesti 0
Hardver 2
Hardver 1
Hardver 0