Advertisement

Prozori koji se stalno otvaraju

Tablet

Software guru
U zadnje vrijeme mi se često otvori ovaj prozor dok surfam, a ne znam do čega je problem i zašto se otvori.
Stranica je Vube.com i stalno neka pjesma pjeva, ni ne skužim da se prozor otvorio nego kad krene pjesma počnem se čudit od kud dolazi zvuk :)

Jel se i vama ovo događa ?u čem je problem :) sumnjam da svaki put dođem na stranicu koja je povezana s ovom stranicom pa se prozor otvori. U zadnje vrijeme pogotovo na Internet Exploreru se znaju otvoriti stranice same od sebe. Kliknem nap. na 24 sata i otvori mi se još neka 10-ta stranica

gggg.jpg

Advertisement

Tribanj

Software guru
I meni se je slično događalo. Otvorim stranicu, a onda se pojavi tako nešto. Od kada imam Adblock Plus, to mi se nije dogodilo. Otvara mi se samo stranica koju želim, a ne još i neka druga stranica o kojoj ni pojma nemam.

gorand

Software guru
meni isto uvijek iskaču neke ženske po ekranu,neznam zbog čeg......il' se možda preglednik navik'o.......zanimljivo kad mi je žena blizu to se ne događa.....:)

Tablet

Software guru
Meni stalno ova stranica s pjesmama (Mozilla), a na Exploreru svašta.
Bit će neke pametne reklame pa znaju kad smiju kad ne :)

Kako najbolje to maknuti ? instalirao sam Adblock Plus pa ćemo vidjet hoće bit dobro

Last edited:

Dzi

Administrator
Staff member
To je reklama (obično se otvara na torrent stranicama) tako da se ne morate bojati da ste pokupili nešto

sony boy

Basic PC user
Imaš još jedan odličan program za te stvari, možeš ga u postavkam namjestit koje stvari ne želiš da ti se pokazuju. Evo ti link pa vidi, ja ga koristim i prezadovoljan sam. Link - Ghostery - Download