Advertisement

program za pregled rada na raèunalu

gorand

Software guru
zanima me da li postoji program,nemora biti nekih velikih moguènosti,veæ mi jednostavno treba za praèenje aktivnosti (djece) na raèunalu.

može i tipa pograma koji koriste windowsov recent folder i sl.,ali da može raditi iz jednog mjesta,tj.da se ne mora ulaziti u svaki korisnièki raèun

npr programèiæ history viewer izlista u principu što ja tražim,ali samo u tom korisnièkom raèunu u kojem je pokrenut.

ne zanima me programi tipa raznih keyloger ili sliènih spy programa veæ nešto slièno kao što u windowsima ima opcija Nedavno korištene stavke na izborniku Start ,kako pogledati tu opciju za drugi korisnièki raèun,a da se ne ulazi u taj raèun ili koji to program može napraviti ispis zadnje gledanih datoteka ili internet stranica ali za sve korisnièke raèune

Advertisement

gorand

Software guru
ima niz takvih špijunskih programa,ali ne bih takve jer pamte sve lozinke,mailove ,,..još æe i mene upratiti ;).........ovaj mali program history viewer koristi windowsovu povijest (recent folder) i takav mi je najprivlaèniji ,samo da može išèitati i za sve raèune s jednog mjesta,da se ne mora ulaziti u svaki kor.raèun posebno......

Franc

Jazavac
Zbog toga što skida Cnet Installer koje neki AV-i definiraju kao adware, badware...
Na cnetu se može izbjeći taj instaler tako da ispod glavnog Download gumba ima direktan link (Direct Download Link) na traženi fajl.

Mislim da i download.hr ima svoj instaler koji se nudi prilikom skidanja programa?!
Edit:
Koliko vidim ima i link na download.hr installer i link direktno na fajl.