Advertisement

Problemi sa RAM-ima

BOKI

.........
uh da, zaboravih reæi da kad se pokrene ''upravitelj zadataka'' treba kliknuti dole na dnu (mislim na prikaz procesa), na ono ''pokaži procese svih korisnika''.............piše gdje ide svaki hebeni bajt..........:cool:

kneips

I like a lot Download.hr
hm..ma i meni ....mislim na one moje slike iz prošlih postova....sve lijepo piše gdje ide i koliko......''upravitelj zadataka'' (tako ga zovu na visti), jbg....koji su programi, procesi i servisi pokrenuti......:cool:
ma slike su strava....ugasio sam sve šta mi netreba....stvar je u tome da su se neke stvari 2 puta otvarale...sad je sve OK.....
hvala na pomoèi... :eek:key:

BOKI: koji program koristiš za ove slike?

BOKI

.........
ma slike su strava....ugasio sam sve šta mi netreba....stvar je u tome da su se neke stvari 2 puta otvarale...sad je sve OK.....
hvala na pomoèi... :eek:key:

BOKI: koji program koristiš za ove slike?
hm...''Gadwin PrintScreen 4.3''.....a imam i yahoo widget koji isto ovo radi..imaš ih još dosta za ovo, sliènih.......:cool:

BOKI

.........
''....ugasio sam sve šta mi netreba....''..hm...samo ne diraj servise i procese ako sigurno neznaš dal ga smiješ ugasiti....:cool:

kneips

I like a lot Download.hr
''....ugasio sam sve šta mi netreba....''..hm...samo ne diraj servise i procese ako sigurno neznaš dal ga smiješ ugasiti....:cool:
pazio sam na to....sad šljaka ok...kad startam komp rami su mi na 38% tako je i prije bilo

BOKI

.........
i kako ubacit sliku u post?:confused:
ovaj prozor di pišemo postove, klikni ono dole ''više opcija'' pa onda u prozoru što se otvori za pisanje, klikni na vrhu prozora na onaj znak'' spajalice'' i onda prati dalje.......izbor slike, update iste pa onda slanje......samo odmah upozorenje ''safari'' preglednikne ne podržava tu opciju, ovi ostali jesu--- opera. ie, mozilla.......ako ti 'zapne' reci...poslat æu ti u slikama korak po korak........:cool:

Last edited:

BOKI

.........
''imaš novi avatar.....fora...''

hm...vidim da si novi 'forumaš', to sam vratio stari....izvorni.....:cool:

kneips

I like a lot Download.hr
ovaj prozor di pišemo postove, klikni ono dole ''više opcija'' pa onda u prozoru što se otvori za pisanje, klikni na vrhu prozora na onaj znak'' spajalice'' i onda prati dalje.......izbor slike, update iste pa onda slanje......samo odmah upozorenje ''safari'' preglednikne ne podržava tu opciju, ovi ostali jesu--- opera. ie, mozilla.......ako ti 'zapne' reci...poslat æu ti u slikama korak po korak........:cool:
hvala na instrukcijama:)

mkalan10

Made my first messages
šta se stisne da se "proèešljaju" ramovi? imam freeram i on mi pokazuje od 40-60(èega)?
još
nešto na jednoj ploèici mi piše 256mb a na drugoj ništa,(kada izvadim ovu drugu na
svojstvima mi piše 128mb,pokušao sam staviti jednu novu od 128mb , ali ju ne prihvaæa i stalno se restarta)

kneips

I like a lot Download.hr
,pokušao sam staviti jednu novu od 128mb , ali ju ne prihvaæa i stalno se restarta)[/QUOTE]

probaj malo pobrisat kontakte na ploèici. uzmi gumicu za brisnje i lagano pobriši one crne crtice na kontaktima... možda ti je ubijena ta ploèica.... a možda ti brzina rama nije ista....a možda.....

BOKI

.........
šta se stisne da se "proèešljaju" ramovi? imam freeram i on mi pokazuje od 40-60(èega)?
još
nešto na jednoj ploèici mi piše 256mb a na drugoj ništa,(kada izvadim ovu drugu na
svojstvima mi piše 128mb,pokušao sam staviti jednu novu od 128mb , ali ju ne prihvaæa i stalno se restarta)
hm...mislim da nisi napravio ''brikanje'' te nove koju si stavio.....40-60 su ti slobodni % ram memorije........na freeram xp klikni na ono 'go'' da ti malo oèisti...ili u opcijama postavi da kad ti je dole u sys. traci klikneš 2 puta na ikonicu za to isto.......:cool:

BOKI

.........
ma tamo na zadnjoj strani hardova imaš one male kvaèice...moraš podesiti da ti obadva prepozna....ima na njima skica kako podesiti na obadva da ih prepozna....

BOKI

.........
priznajem, to nmije baš moje podruèje, al tako se radi....ajmo ostali pomozite èo'eku....