Advertisement

Problem sa pokretanjem Windowsa XP

ruky

New user
Bok! Imam mali problem :confused:(i nije neki problem, ali živcira:(). Dakle, kada ukljuèim komp. pokaže mi sliku NVIDIA i ono press Tab to enter bios or DEL to, veè sam zaboravio, al kužite:sleeping:. I onda se smrzne.:tt2: I kad hoæu u bios ili nešto ne mogu:death:. Onda ga restartam i opet se pojavi ta slika, al se poène normalno palit Windowsi:em3900:. I tako svaki put:tt2:. Veæ mi to restartanje pomalo ide na živce:nono:. Ima li lijeka:no:?

Advertisement

dalmatino

............
Bok! Imam mali problem :confused:(i nije neki problem, ali živcira:(). Dakle, kada ukljuèim komp. pokaže mi sliku NVIDIA i ono press Tab to enter bios or DEL to, veè sam zaboravio, al kužite:sleeping:. I onda se smrzne.:tt2: I kad hoæu u bios ili nešto ne mogu:death:. Onda ga restartam i opet se pojavi ta slika, al se poène normalno palit Windowsi:em3900:. I tako svaki put:tt2:. Veæ mi to restartanje pomalo ide na živce:nono:. Ima li lijeka:no:?
malo je èudno da ne možeš u bios,kada uæeš,mislim u windowse probaj malo proèistiti komp sa ccleanerom,tuneup ,antivirusom,pa odeš na disc c svojstva-alati-provjeri sada i oznaèiš automatski popravi pogreške sustava,potvrdiš resetiraš komp i pusti ga da odradi svoje,vjerovatno æe potrajati,ne prekidaj mu proces,jer dok god to ne obavi ,kada ga budeš palio radi æe ti provjeru svaki put

Ivan20

New user
probaj sa ovim programom Glary Utilities imas ga u Free verziji ocistit komp i pregledat anti virusnim i sa Ad-Aware isto ga imas u Free mozda imas spijunske softere ili neke skrivene programe koji se pokrecu sami prilikom paljenja kompp i koji ti nedaju pravilan rad kompiutera a i obavezno idi na disk c pa properties pa na tools i oznaci automatski popravi pogreske sustava