Advertisement

problem sa gašenjem

dalmatino

............
ovako kada idem gasiti komp. idem na onaj klasièni znak za power i kada kliknem na njega monitor se ugasi u komp škljocne ono kao da æe se ugasiti ali ne eto opet viste i prikaže mi moj korisnièki raèun i kaže da je zakljuèan a nemam pasword kliknem na njega i deskotop se otvori,kada idem na drugu ponuðenu opciju promijeni korisnika( napominjem da sam jedini korisnik sa jednim jedinim raèunom) onda mi se ponudi opcija za gašenje kompa i on se gasi,kako da to riješim struènjaci?

Advertisement

vitez

PC user
Jesi pogledao pod opcijom Power Options > What the power buton does. Tamo možeš namijestiti što da uradi? Usput namijestiš da ne traži password.

dalmatino

............
Jesi pogledao pod opcijom Power Options > What the power buton does. Tamo možeš namijestiti što da uradi? Usput namijestiš da ne traži password.
jesam i opet isto,sada mi više ne nudi ovu drugu opciju za promjenu korisnika

dalmatino

............
hm......vako nekako bi trebalo biti....:sleeping:
nema ta opcija kod mene boki,ima sve osim gasi raèunalo,biæe sam ja to izbacio,nema veze naša san program auto shutdowun i gasi bez problema,hvala obojici

dalmatino

............
danas instaliram ful vistu koju sam veæ instalira na par komp. i isti problem,oèito je nešto do postavki u kompu pa ako neko zna di bi moga biti problem ,zahvaljujem

Dzi

Administrator
Staff member
U Control Panelu pod Power Options možete kreirati vlastiti plan i staviti željene opcije