Advertisement

Problem s gumbom New Posts

Rašo

PC user
Ovako meni jednostavno ne radi gumbiæ New Posts!Tj radi ali kad ga kliknem ne objavi mi nove postove na forumu.
Ima li tko još ovakvih problema?

Оi znaš i sam da je nemoguæe sudjelovati u forumu ako ovakve stvari ne rade...:cool:

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Bila je veæ rasprava o ovome i objašnjenje.
Navedeni Gumb ne može se reci da ne radi jel tu i tamo radi ispravno. Ponekad ne prikaže nove postove ali oni se pritiskom na Show posts in last 24 hours se prikažu.

Problem je u najnovijoj verziji foruma tako da ne mogu napraviti nsita nego prièekati ispravak ovog propusta.

Samo kada kliknes na new post ako ti ih ne prikazu stisni show posts in last 24 hours

Dzi

Administrator
Staff member
Kad kliknes na New post otvori ti se neka stranica gdje bi trebale biti nove poruke. Umjesto toga ti se otvori neki tekstic sa linkom. To je to

kneips

Advanced PC user
Kad kliknes na New post otvori ti se neka stranica gdje bi trebale biti nove poruke. Umjesto toga ti se otvori neki tekstic sa linkom. To je to

meni se neki put prikaže a neki put ne (ovaj linkiè 24 sata), kad se ne prikaže ponovo otvorim stranicu i bude ok

Spaz

PC user
još jedan problem. otkad sam instalirao vistu ultimate x64. i operu na vistu. ovaj forum mi šteka. zamrzne se i ne mogu ništa. za 15tak sekundi opet sve bude ok. i sad kad pišem mi pisanje na forumu kasni do 2-3 sekunde nakon što otipkam tek se onda pojave slova