Advertisement

Printer s jeftinom zamjenskom bojom

Dzi

Administrator
Staff member
Kupio bih si doma neki printer/skener ureðaj do nekih 600-700kn recimo. Naravno cilj mi je pronaæi neki koji ima jeftinu zamjensku boju jel mi se ne da davat svaki put po 170kn za boje. Ima netko neki prijedlog mozda?

Advertisement

Crazy-Boy

Download.hr is simply the best
Epson Stylus SX 100
105
110
115

Ja ga imam... i radi svoje.. samo sto nesto sada bas zamjenska boja se**...

$rky

Download.hr is simply the best
HP DESKJET F 4210 (all in one)
kopirka
printer
skener

oko 350 kuna je

a cijena boje i crne ti je oko 110 kn,original.

Zamjenske mozes isto koristit.

zele

Addicted to Download.hr
taj HP ja imam i radi odlicno...sa drajverom od sedmice radi super i 32 i 64 bit...kad sam ima XP ima sam problem sa njegovim softverom jer je prevelik i instalira masu bespotrebnih stvari i onda sam skinija samo drajver za njega,oko 30 mb i radija je super..za skeniranje koristim VueScan koji je genijala za skeniranje dokumenata a posebno za foto..

Aco29

Moderator
Staff member
HP Deskjet F4280 AIO Printer i tu se uklapas sa tim parama a zamjenska boja ti je jeftina ovdje kod mene je od 20 do 30 markica znaci neki 100 kuna moze biti i jeftinija u hrvatskoj..

I da zaboravi dodati kod mene na poslu ima Lexmark AIO X6575 on ti je print / scan / fax / kopir i cak ima Wireless pa mozes Wireless Printing.dobro su se pokazali crna boja ti je negdje oko 40 markica a kolor zamjena je 47 markica,znaci negdje oko 100 do 150 kuna su ti boje, a sama cijena uredjaja ti bi bila tu oko 700 kuna..

i dobro su se pokazali pogotovo za kucnog korisnika...

Last edited:

gorand

Addicted to Download.hr
ja imam epsonov sx 205,(print / scan / kopir-cijena oko 450kn),..boje se mijenjaju pojedinaèno zamjenske boje oko 30 kn ,original oko 80/90 kn komad

Dzi

Administrator
Staff member
zadovoljni ste kvalitetom ispisa ? ja imam sad jedan stariji lexmark a ispis je koma. ne bi htio ponoviti istu pogresku

zele

Addicted to Download.hr
Dži stari,nemas sta falit,sve to radi boli glava...to sto je bilo nekad nema veze s danasnjim printerima..

Dzi

Administrator
Staff member
Pa èesto èujem kak se ljudi žale na kvalitetu ispisa a uz ovaj lexmark koji imam i shvacam zasto. Budem ih malo prouèio i onda æu za vikend kupit neki