Advertisement

Prilikom downloada web stranice se ne mogu otvoriti

Tribanj

Software guru
Na Windows 8.1 x64 Pro imam instalirane Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome. Sve najnovije verzije. U zadnjih nekoliko dana, prilikom downloada mi se događa da ne mogu otvarati web stranice. Obično čekam dugo i onda dobijem obavijest da se ne može spojiti, iako download teče bez ikakvih problema. Probao sam neke savjete s Googlea, ali mi ništa ne pomaže. Internet je u najboljem redu. Probao sam i neki WinsockFix, ali ne pomaže.

Advertisement

dalmatino

............
probaj sa tuneup,stvarno nisam pametan u čemu je problem,mome je rođaku isto sporo otvaralo i bilo je do eseta,neznam jel koristiš utorrent a i taj google chrome uspori komp nenormalno,pogledaj u services.msc što se pokreće automatski ,pa ako ima nešto tipa utorent,adobe postavi na manual,mora biti i service od google update pa ga isključi mada je to sve za spor internet,neznam što koristiš od antivirusa možda on blokira otvaranje stranice,znam da malwarebytes ne dozvoljava otvaranje masu stranica al opet valjda bi nešto pisalo

Last edited:

zele

Software guru
Hahaha, to se i meni zna dogoditi i nema sanse dok ne restartam komp i posli je ok...cak mi zna da se nece povezati s internetom ali rijetko i opet restart i ok..ne radi se da uspori nego nece ni jedan pretrazivac da nista otvara a download ide...nema veze s downloadom jer kad skine sta je skidalo isto nema interneta...to je jedno od sranja na osmici...epair Internet Connection Errors In Windows, probao ali ista bez restarta..

zele

Software guru
dalma, to se događa rijetko, nemozes to tempirat kao evo ja proba i sve ok...to neznas kad ce blokirati ali oce..

Tribanj

Software guru
Koristio sam Avast Free kad mi se prvi puta dogodilo, zatim sam deinstalirao Avast i instalirao KIS 2014 (Kaspersky), isti slučaj i vratio sam se na Avast Free. Kao što kaže zele, to se događa ponekad. Kad se to događa, kod mene u vrijeme download ne mogu otvarati stranice, Internet radi u najboljem redu, a kad završi download, stranice se otvaraju bez ikakvih problema. Za download koristio sam downloadere od brovsera i Internet Download Manager. Za torrent koristim qBittorrent. Sinoć je sve radilo normalno, tek malo prije sam uključio računalo pa ću vidjeti. Ako se ponovi pokušat ću po tvojim savjetima, pa budem vidio.

zele

Software guru
meni cak ni posli zavrsenog downloada nece...onda ga restartam i sve ok...nema ti veze u cemu downlodas, ja provjerio sve moguce ali se dogodi ponekad..

zele

Software guru
apsolutno nema veze jer moji su original, kupljeni sa laptopom a mislim da rade losije nego neki sa neta...svi su original osim oni za koje pise da su modificirani iako i njih ima koji rade bolje od originala..

Tribanj

Software guru
Mislim da ovo nema veze s Windowsima, nego može biti do web brovsera ili mreže. Windows 8.1 besprijekorno radi za mene. Ne sijećam se kad sam zadnji puta radio na XP-u. XP sam prestao koristiti nakon izlaska Viste beta.

zele

Software guru
Mislim da ovo nema veze s Windowsima, nego može biti do web brovsera ili mreže. Windows 8.1 besprijekorno radi za mene. Ne sijećam se kad sam zadnji puta radio na XP-u. XP sam prestao koristiti nakon izlaska Viste beta.
Mislim da ima sa windowsima, do brovsera sigurno nije jer mi se dogodi sa bilo kojim od opere, IE ili crome...meni su windowsi instalirani tvornicki i svi drajveri tocni a i probao sam i osmicu sa neta, isti problem...proba sam instalirati semicu i sve je ok..jesi radio na sedmici? Da ne pricam kako me nervira, kad nekad trazi restart zbog instaliranja nekog programa ili kad ostavim da mi skida FreeRapid i u njemu namistim da pogasi komp nakon sto sve skine, kod ponovnog paljenja mu treba 15 minuta i posli sve normalno, upali se tocno za 3 sekunde..

zele

Software guru
inace o problemu restarta sam citao da imaju ljudi problem ali niko nije govorio o rijesenju...inace ljudi nece da govore o problemu sa osmicom, ali je jedno sigurno da osmicu koriste uglavnom mladi i djeca koji se uglavnom igraju i koriste net...za ozbiljan rad profi, puno problema koje na sedmici nikad nisam imao..wratit cu sedmicu sigurno ali jos malo da vidim sta ce ponuditi dogradnja koja se ocekuje...

Tribanj

Software guru
Ja nemam tih problema, a satima dnevno radim na računalu. Evo sad sve radi u redu vezano za download i otvaranje web stranica. Trenutno koristim dva prijemnika od Home TV od Eroneta, 2 računala, 2 laptopa i jedan mobitel. Ne koristim samo ja u kući, nego ovih dana ima nas.

zele

Software guru
jel koristis bezicnu vezu...ja da, instalira sam drajver za bezicnu sa intelove stranice i za sada jos nevidim problem...inace sta je interesantno, kad sam instalirao win 8 pro, sa neta a isto tako i sedmicu (vec sam rekao da original osmicu koja je isla uz laptop, imam na DVD-ima tako da je lako instaliram), bezicna veza nije tila raditi sa nijednim drajverom sa stranice od toshibe, ni osmica ni sedmica...vidis kako i proizvođac zna pokakiti motku...

Tribanj

Software guru
Ja koristim Ethernet kabel. Mislim da s Ethernet kabelom bi veza trebala biti stabilnija. Nisam baš na ti s mrežom, pa nisam siguran. S Internetom kao Internetom nemam problema. Home TV, otvaranje web stranica, čatanje i sl. kad nije download radi bez problema i na Windows 8.1 Pro x64 i Windows 7 x64 Ultimate SP1.

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Windows 8 33
Download.hr 7