Advertisement

Predsjednički izbori 2015

Advertisement

Tablet

Software guru
a bolje je nju gledat nego njega koji ne voli ni hrvatsku ni hrvate... a da će nam bit bolje i neće :) za to su parlamentarni izbori

Tablet

Software guru
kad bi ljudi glasali na način kako ti biraš ,onda bi nives celzijus sigurno pobijedila :)........
Nju mi se nebi dalo gledat. Ja sam ovo rekao za ovu sto se penjala, tako da ovo sto kazes ne stoji.

A to da sam za Kolindu jesam i nadam se da ovog mlitavog vise necu morat gledat, sto je najzolasnije frajera ceka posao na fakultetu - zasto ? Zasto se ne mora prijavit ko i svi mi na natjecaj itd. Glavno da se vise ne crvenimo :) vrijeme je da se govori Hrvati, a ne gradani. Ne smetaju mu busevi iz srbije, a smetaju busevi iz bosne ? E takvog predsjednika ne zelim.

Treba brinut za Hrvate u Bosni i Hercegovini, a ovi ih zele potkopati. Da milanovic i josipovic mogu zabranili bi glasanje Hrvatima u BiH, a to su jednom i izrekli

Tablet

Software guru
Ovo je nostalgija za dobrim hrvatskim danima i uvjerenjima koja su prije bila na važnosti. Danas je dan za pjevanje i treba to radit ponosno, a sutra zasukat rukave i radit. Zašto se sramit pjevanja i zastava kao u protu stožeru.

Sjajna analiza analitičarem na novoj tv. Mladež se probudila i ona je za dekomatsko-kršćanske vrijednosti, a Josipovića su jedino držali glasovi osoba iznad 65 godina, tj penzionera kojih ima najviše. Ostali, praktički svi "vitalni" građani (čitaj mladež i radnici) su na strani Kolinde. Nadam se da će se pjevat, ali iz razloga jer će nam bit bolje kroz 3-4 godine :) Vrijeme je da krenemo naprijed jer smo već dotaknuli dno, ne možemo vječno tonut. Kako pjesma kaže: "Na vrhu uvijek ima mjesta ako se krene sa dna" :)

Nadam se vašem glasu za 10 tak godina na nekim izborima :) možete mi bit u izbornom stožeru (y) Osnovao bi Ministarstvo Slavonije, da malo uzdignemo taj kraj

Last edited:

dalmatino

............
Za mene su ovi izbori bili izbor između dva zla,zašto mislim da je HDZ zlo doslovno je uništio državu lopovlukom,držali su se one mi smo je stvorili i možemo raditi što želimo,kada god u nečemu zagusti vraćamo se u 91 e pa gospodo draga dosta mi je 91 i 41 al kod glupog i naivnog naroda nacionalizam još uvijek pali,obično pali kod onih kojima je još uvijek dobro samo što je takvih svaki dan sve manje i manje,dok god su Mamić,Kalmeta i slični bliski vrhu HDZ-a oni su za mene jedna najobičnija politička mafija i gamad,SDP je jedna najobičnija jugonostalgičarska stranka ,lopovska ništa manje od HDZ-a ,jedina razlika između njih je što prvi drže desnicu na novčaniku kada svira himna a drugi stoje mirno u svemu su ostalom isti,prvi pucaju na hrvatstvo jer znaju da to još uvijek pali kod naivnih građana a to govori i činjenica da najveću podršku imaju po selima,ovi drugi pucaju na jugonostalgiju jer kod starijih to još uvijek pali,pa nacionalnih manjina a zajedničko im je jedno a to je ono najvažnije što još uvijek ne shvaćamo: radimo sve za sebe i kada se narod napokon probudi a to će vjerovatno biti kada dođemo do toga da ne bude love za mirovine,plaće javnih firmi itd. bit će kasno,nema veze najvažnije je da imamo "pravu Hrvaticu" na vlasti koja nam obećava:"......bit će Hrvatska među najrazvijenijim zemljama Europske unije i svijeta" samo nije rekla u kojem će to stoljeću postati,sa tim me posjetila na nekoga koje jamčio svojom imovinskom karticom,nisam glasao za nikoga,da sam glasao, glasao bi za Sindičića ili kako se već zove,ne što mu vjerujem i slično nego iz vrlo jednostavnog razloga što još nije bio u visokoj politici ,ovi koji jesu za mene uvjeren sam u to neće donjeti ama baš nikakve pozitivne promjene,naprotiv djeliće nas još više na lijeve i desne jer to njima odgovara,kažu što je veća kriza da se lakše manipulira a ovi naši političari su profesionalci za manipulacije ipak su oni školovani u Kumrovcu,ako nisu osobno jesu njihovi preci

Last edited:

Tablet

Software guru
Svi su krali jer se to radi svagdje kad drzava take prvih 15 godina nastaje, sam mi smo malo previse. A ovo je malo noviji hdz, malo se procistio i vrijeme je da napredujemo, zar mozemo gore od ovog. Karamarko nije simpatican, ali je sposoban i zna, a hoce li vidjet cemo. Promjene ce doc tek na parlamentarnim : ) ma bit ce nam bolje ne moze gore nego je inace ce samo raditi pogrebne tvrtke. Svaka drzava se sjeca svog nastanka i prvog predsjednika i to podrzavam :) samo sto niko nije obecao brzi internet i malo uredit T com. Ajmo mi na svoje teme valjda ce nam bit bar malo bolje uskoro :D

gorand

Software guru
slažem se sa dalmošom da su i hdz i sdp krivi za situaciju i da su isti ma koliko god se oni trudili da kažu da su različiti...
osobno mislim da neće biti bolje,ali vlast treba mjenjati non stop i to što prije to bolje....4 godine za bilo koju stranku je puno jer
nerad,nesposobnost, bahatost ,glupe izjave koje daju vrijeđaju razum čovjeka .
neka se non stop mijenjaju sad sdp sad hdz...pa možda nekad u toj zamjeni i dođe netko normalan...a i kad budu svjesni da će brzo letjeti sa funkcija ,onda će se možda malo i potruditi da nešto naprave i da ne trabunjaju glupe izjave koje normalan čovjek bi se stidio..
primjer im je predsjednik (bivši) koji je mislio ništa ne raditi ,a dobiti još 5 godina mandat....iako on misli kao i svi političari da se polomio od rada,ali to je njihovo mišljenje koje mogu pričati u dječijim vrtičima....ili kao što je jedan psihijatar rekao kad političar izgubi onda dođu kod njih i pričaju kako im nije jasno ..oni dali cijeli svoj život za dobrobit,a narod im tako zahvalio.....možda da je taj političar otišao malo prije kod psihijatra,bilo bi nam puno bolje......i da,pod hitno uvesti za političare ljekarski pregled....

dalmatino

............
slažem se sa dalmošom da su i hdz i sdp krivi za situaciju i da su isti ma koliko god se oni trudili da kažu da su različiti...
osobno mislim da neće biti bolje,ali vlast treba mjenjati non stop i to što prije to bolje....4 godine za bilo koju stranku je puno jer
nerad,nesposobnost, bahatost ,glupe izjave koje daju vrijeđaju razum čovjeka .
neka se non stop mijenjaju sad sdp sad hdz...pa možda nekad u toj zamjeni i dođe netko normalan...a i kad budu svjesni da će brzo letjeti sa funkcija ,onda će se možda malo i potruditi da nešto naprave i da ne trabunjaju glupe izjave koje normalan čovjek bi se stidio..
primjer im je predsjednik (bivši) koji je mislio ništa ne raditi ,a dobiti još 5 godina mandat....iako on misli kao i svi političari da se polomio od rada,ali to je njihovo mišljenje koje mogu pričati u dječijim vrtičima....ili kao što je jedan psihijatar rekao kad političar izgubi onda dođu kod njih i pričaju kako im nije jasno ..oni dali cijeli svoj život za dobrobit,a narod im tako zahvalio.....možda da je taj političar otišao malo prije kod psihijatra,bilo bi nam puno bolje......i da,pod hitno uvesti za političare ljekarski pregled....
Ma znaju oni sve moj slavonac samo glume da neznaju,to ti samo govori koliko smo mi glupi da ih mi trpimo,sto puta sam to napisao,da smo najgluplji narod na zemaljskoj kugli,stvarali smo državu krvlju za koga i zašto? što da mašem zastavom i da vičem da sam hrvat,ljepo je to al je to malo,mene zanima što ću danas i sutra jesti,sve ostalo mi je sporedno,što ne znači da mi nacionalni ponos ništa ne znači al problem je što ovakvi kao HDZ to znaju i pucaju baš na taj nacionalni ponos jer zna da se palimo na to,ma ko normalan može podržati ovakve kao što su ove dvije stranke,pogledajte samo oko sebe,općine ,županije ima li kakve razlike između njih i onih u Saboru? ja je ne vidim ako vi vidite prosvjetlite me da progledam,najmrže mi je kad neko kaže za HDZ bar su pravi hrvati ,drže do nacionalnih interesa,ma do kojih nacionalnih interesa oni drže? to su ljudi koji vide samo sebe i ništa drugo,sutra bi potpisali da se pripojimo bilo kojoj drugoj državi samo da znaju da će njima biti dobro,bogami njima ne treba Amerika,ovo je za njih zemaljski raj,samo melji,obećavaj ,govori što glupom narodu paše i imaš što zaželiš,nisu oni problem nego mi,bace kost da se mi svađamo međusobno a oni rade po svome,peškaj što više možeš,pogledajte naše ratne generale što danas imaju ,kako su došli do toga,primjer Markač,dok su drugi ginuli ljudi su dilali i oni su kao pravi oni štite nacinalne interese,oni su za mene gori od Stipe Šuvara,vrhovca i sličnih,za jih si bar znao što misle

Last edited:

gorand

Software guru
moje mišljenje je da je vrijeme za nekog trečeg...samo što tog trečeg zasad nema...a nema ga jer ova prva dvojica čine sve da se treći i nemože pojaviti...što smicalicama,što zakonima....evo jednog primjera kako zakonski funkcioniraju stranke....listu formira največim dijelom šef stranke...i mi kako građani nemožemo zaokružiti 15-og.......zašto je to tako...zato što šefu trebaju ulizice i poslušnici....
evo ova podjela crveni i plavi......
plavi-(hdz) sjećam se koalicije sa srpskom strankom i zahvaljujući toj koaliciji izglasan zakon o braniteljima...treba li komentar...dvojezičnost u vukovaru ....velike hrvatine.....
crveni (sdp)...socijal partija u samom imenu treba brinuti o siromašnima,zapostavljenima i slično......imaju veze sa socijaldemokracijiom k'o moja baba za kompjuterom....

dalmatino

............
moje mišljenje je da je vrijeme za nekog trečeg...samo što tog trečeg zasad nema...a nema ga jer ova prva dvojica čine sve da se treći i nemože pojaviti...što smicalicama,što zakonima....evo jednog primjera kako zakonski funkcioniraju stranke....listu formira največim dijelom šef stranke...i mi kako građani nemožemo zaokružiti 15-og.......zašto je to tako...zato što šefu trebaju ulizice i poslušnici....
evo ova podjela crveni i plavi......
plavi-(hdz) sjećam se koalicije sa srpskom strankom i zahvaljujući toj koaliciji izglasan zakon o braniteljima...treba li komentar...dvojezičnost u vukovaru ....velike hrvatine.....
crveni (sdp)...socijal partija u samom imenu treba brinuti o siromašnima,zapostavljenima i slično......imaju veze sa socijaldemokracijiom k'o moja baba za kompjuterom....
Potpisujem sve isto mislimo,samo da dodam treći bi se pojavio,ima poštenih i sposobnih u ovoj državi al je problem lova,ove dvije bratske stranke imaju lovu i drže sve medije pod kontrolom a mediji dirigiraju mišljenje naroda

Tablet

Software guru
Ovo meni najviše smeta:
"Ivo Josipović iako je najavio povratak na Pravni fakultet, ima pravo na doživotno uživanje ureda, dvoje službenika i automobil"

dalmatino

............
Lako je za to,lopovluk je problem broj 1 u lijepoj našoj, a uredi,mirovine i ostalo bi sve bilo rješeno da nije lopovluka,nema općine,županije koja nije u pustim dugovima ,javna poduzeća da se ne govori a pokradeno sve,ko to rješi skidam mu kapu bili lijevi ili desni svejedno mi je,toga če biti uvijek al ovdje je to na svakom koraku,mito,korupcija,lopovluk u svakoj pori društva

gorand

Software guru
tablet,ajd da sad netražim po postovima ,koje si ti godište i odakle si ako nije tajna....

mirkec

Office user
Mislim da ne budu uživali doživotno to je jedno od obećanja koje Kolinda dala u predizbornoj kampanji i siguran sam da će to razje**ti.

zele

Software guru
Evo procitao sam sve...lipo je to sto imamo predsjednicu zensku i to vrlo zgodnu jedino sto se malo starinski nosi i ona mi frizura malo puno starinska...puno lipih stvari je rekla i puno bi bilo lipo kad bi nesto od toga mogla ostvariti...nista od toga ne spada pod predsjednicke ovlasi osim toga da ce ona upirati prstom na vladu...
U drzavi nece biti bolje ni milimetra jer je problem u narodu...ovdi bi trebalo promijeniti narod, bar 70 % naroda da bi nam moglo krenuti...narod je zadojen partizanima i ustasama i to ce trajati jako dugo i svi oni zeljni vlasti dovoljno im je samo baciti klicu..sto se tice katolick vrijednosti, to je floskula koju koriste oni koji zele pridobiti crkvu i primitivnu masu...znamo ali nece da priznamo da nikoga ne zanimaju nekakve moralno vijerske vrijednosti jer se 90 % stanovnistva ne ponasa niti malo po tima nacelima..odlazak u crkvu uopce nije odraz krscanskih vrijednosti kad znamo koliki je u zemlji nemoral, korupcija, kriminal, pa cak su i bezbrojni zakoni nemoralni, o tome je davno i crkva govorila...u zemlji di se bas niko ne drzi osnovnih 10 zapovijedi bozjih, govorit o krscanskim vrijednostima je suludo...u zemlji di su najveci kriminalci skooro pa uredjeni zakonom o nedodirljivosti, di svi znaju da njihovo bogatstvo nema veze s mozgom a kamoli s postenjem, ti isti krscani ih dizu u nebesa i za njih su svetinja, u zemlji koja je pre opljackana, ni crkva a posebice ti isti vijernici da dignu glas kad se pljackalo a virujte mi i danas pljackaju i to bezobrazno jer je to vec postalo kao normalno...
Ovdi je neophodna neka treca opcija ali pod hitno ali nema sanse jer je problem u narodu i zao mi je ali virujte mi, puno ste u krivu ako mislite dovođenjem HDZ na vlast da cinite dobro sebi, svojoj dici i drzavi...volio bi da sam u krivu ali nisam...

gorand

Software guru
evo zele lijepo pročitao....pa i lijepo odgovorio :).......
ja sam isto negdje spominjao treću opciju,....ali treba biti realan,....u tvom postu lijepo si naveo da je i narod kriv...e kad se to lijepo zbroji,onda nije problem u hdz-u i sdp-u..nego je poblem kad bi došla i treća opcija,.ona bi za jedno vrijeme postala kao i ove dvije stanke...tako da bi opet bili na početku....
jednostavno zasad je jedino rješenje da se non stop mijenjaju i po mom bi trebalo i češće nego što su redovni izbori jer za neke je previše i 4 sekunde da budu na vlasti koliko gluposti mogu napraviti,a ne 4 godine....pa u toj rošadi možda igrom velikih brojeva nekad i dođe netko normalan......a izmeđuostalog bar se neće imati vremena osiliti ....a imati će i motiv da bar nešto pokušaju raditi jer će odletiti k'o što je sad josipović uvidio kako se leti kad se ništa ne radi

dalmatino

............
Bez opće pobune ništa,znači imaš godinu-dvije ništa nisi napravio svi na ulice tako rade pametne nacije a ovakve glupe ko hrvati gledaju kako ih lopuže uništavaju i čekaju da prođu 4 godine da bi opet došli isti ko oni i što je najgore međusobno se svađaju ko je od njih bolji a ono isto xranje samo drugo pakovanje,ljudi moji godine idu,rat je bio prije 20 godina nema više izvlačenja na rat i slično,nešto si obećao nisi to napravio odlaziiiiiiiiiiiiii,al oni ostaju a mi padamo i tonemo,neznam ja kako vi živite al ja sa mojom mirovinom od 1970 kuna nemam za najosnovnije stvari i zato kažem ne zanimaju me lijevi-desni.žuti-zeleni ,zanimaju me kune i ništa više,mislim da nas je ovakvih poput mene svaki dan sve više i više ,kad budemo većina počinje šou,sada većina jedva čeka smjenu vlasti,povratak HDZ-a a uvjeren sam da tek onda dolazi najgore,ko došao da došao iduće izbore mora kresati plaće,mirovine,otkazi,sve je dobro dok dolaze krediti,predviđanja kažu da dolazi veće recesija u EU nego ova što je bila,onda će biti veselo,ja se nemam čega bojati ako mi smanje ili oduzmu mojih 1970 kuna onda smo stvarno totalno u banani,čudim se nekim ljudima imaju mirovinu ili plaću 5-6000 kuna i misle dobro je kao da će to stalno imati,odakle će mu se dati?isti ti imaju djecu od 10--15 godina gdje će raditi? e moj narode treba ti i gore
Evo ovo se radi u 90% općina:

Platio sam Kapoviću 360 tisuća kuna reketa, kasnije je tražio još milijun - Vijesti - 057info - Zadar

Svi natječaji su namješteni,točno se zna ko što radi i prodaje,uloži se u nekakve radove 1 kuna uzme se 5 i glupi narod viče dobar načelnik nešto je napravio,kao da je napravio sa svojom lovom,ko takve podržava bolje ni ne zaslužuje nego ovo kako je i gore,za sve je to kriva vlada ona je dužna uvesti red u državi al ne da se meni radi 1300 kuna duga općini šalje opomena pred ovrhu nego da sprječava ovakve stvari al nemože i neće oni to jer i oni dobiju svoj dio,ma ovo nemože niko rješiti,jedino onaj iz koreje sa diktaturom

Last edited:
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Kafe Bar 2