Advertisement

Power Saving mode

edotz

Basic PC user
DVI, HDMI are not supported in Power Saving mode.
Pleas switch to hihg Performance mode.

A cijelo vrijeme je laptop na high Performance mode, cijelo vrijeme na punjacu, ovo mi se desava kad uklj hdmi kabal prilikom spajanja laptopa na TV, prije sam spajao bez problema.
Znali neko u cemu je problem.

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Laptopi obièno imaju barem tri moda. ODi u control panel -> power options i pogledaj psotavke

edotz

Basic PC user
upravu si tri moda imaju ali odem tamo i vec je na höchstleistung, dakle na najjacem mogucem...

edotz

Basic PC user
ovo stvarno polako pocinje da nervira, sad bih ponovo instaliro sve komplet vistu al i tu mi treba pomoc. prilikom podizanja sistema pritisnem f2 i udjem tamo u boot menu valjda se tako zove eh ne znam sta tamo trebam uradit da bih ponovo instal vistu.
da li zna neko??

Dzi

Administrator
Staff member
Ubacis CD s Vistom, restartaš raèunalo. Prilikom podizanja raèunala trebala bi ti se pokazati poruka "Press any key to boot from CD...". Tada klikneš na neku tipku na tipkovovnici kako bi se pokrenula instalacija.
Ako ti se ne prikazuje ta poruka onda probaj prvo sa F10 ili F12 (ovisi o raèunalu) kako bi ti se otvorio boot menu. Tada odabereš da ti se boota sa CD-a.
Ako ni to ne bude upalilo, onda sa F2 (opet ovisi o raèunalu) uði u BIOS i tamo odredi sa èega da ti se boota raèunalo.