Advertisement

Popcorn time

Dzi

Administrator
Staff member
Da li je netko probao Popcorn time?
Čini mi se da iza ovog programa stoji OpenSubtitles.org. Solidan izbor filmova pa čak i onih relativno novih. Kvaliteta je također zadovoljavajuća

Advertisement

Aco29

Moderator
Staff member
Imam ga ja instaliranog odavno i na winu i na linuxu radi odlično dobar izbor i serija i filmova uglavnom su ti snimci 480p i veći.

Sve u svemu odličan softwer.

Franc

Jazavac
Mada nikada nisam volio torrent systeme moram priznati da mi se sviđa, ultra jednostavno i moderno sučelje.
Nadam se da će se uskoro pojaviti i kao addon na Kodi-u (xbmc), bilo bi šteta da ne.

Aco29

Moderator
Staff member
Mada nikada nisam volio torrent systeme moram priznati da mi se sviđa, ultra jednostavno i moderno sučelje.
Nadam se da će se uskoro pojaviti i kao addon na Kodi-u (xbmc), bilo bi šteta da ne.
Postoji za Kodi Popcornflix ista fora filmovi su u pitanju.

Dzi

Administrator
Staff member
ZA razliku od Kodi-a Popcorn time je iznimno jednostavan za korištenje. Kodi moraš instaliravati dodatke, dodavati source itd

Aco29

Moderator
Staff member
ZA razliku od Kodi-a Popcorn time je iznimno jednostavan za korištenje. Kodi moraš instaliravati dodatke, dodavati source itd
Ma da dosta jednostavniji Kodi je meni ok samo zbog online televizije, a što se tiče filmova i serija Popcorn je majka.

Franc

Jazavac
Naravno kao aplikacija je puno jednostavniji za gledanje filmova na PC.

Kodi vrtim na više platformi kao zaseban OS sa donekle istim ili malo drugačijim dodacima pa mi kao takav puno više odgovara, tj. kao multifunkcionalno rješenje, ne samo za filmove. I da bi Popcorn Time dobrodošao na istog kao dodatak je neupitno. Uz Genesis-a i Pulsara (stari xbmctorrent) gdje bi im bio kraj.

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Multimedia 0