Advertisement

Poklanjam dvije knjige o programiranju (Visual Basic .NET)

Imam dvije knjige o programiranju koje mi ne trebaju, pa bi ih htio nekome pokloniti kome trebaju, ili nekome tko zna nekoga da mu trebaju

1. Visual Basic .NET ab ovo - Ivan Hladni [Miš]
Ova je knjiga najbrži i najjednostavniji priruènik ua uèenje najnovije verzije Visual Basica: kroz mnoštvo primjera nauèit æe vas svemu što želite znati. Uvest æe vas u potpuno nov Visual Basic i upoznati s .NET tehnologijom.

Potpuni poèetnici nauèit æe sve o stvaranju aplikacija pomoæu Visual Basica .NET - korištenje objekata, odgovore na dogaðaje, stvaranje korisnièkih suèelja te osnove programiranja potrebne za razvoj Windows aplikacija.

Napredniji i veæ postojeæi programeri nauèit æe mnoge novosti uvedene u Visual Basic . NET, kao što su streaming podataka na disk, novi naèini odgovora na pogreške, novi sintatièki elementi unutar samog jezika te promjene naèina funkcioniranja Visual Basic aplikacija.

Ova knjiga sadrži:

• Objašnjenja operativnog sustava Windows
  • Osnove i logiku programiranja, ukljuèujuæi primjenu varijabli, petlje, provjere podataka, funkcije i potprograme
  • Cjelokupni uvod u programiranje profesionalnih Windows aplikacija koristeæi standardne Windows objekte
  • Nove naèine rada s datotekama i nove naèine provjeravanja pogrešaka
  • Crtanje pomoæu GDI+
  • Stvaranje potpuno funkcionalnih Windows .NET aplikacija
  • Objašnjenje objektivno-orjentiranog programiranja

2. Visual Basic .NET - Paul Kimmel [Miš]
Ova knjiga predstavlja razumljiv priruènik za uèenje Visual Basic .NET-a iz pera Paula Kimmela, veterana objektno orijentiranog programiranja. Priruènik æe vam pružiti dragocjen oslonac u uèenju i stjecanju prakse zahvaljujuæi razumljivim primjerima distribuiranih aplikacija i stvaranja Web servisa.

U ovoj knjizi doznat æete:

• sve o unificiranom IDE-u, makronaredbama i prilagodbi Visual Studio .NET-a pomoæu Automation Extensibility Modela
  • što je objektno orjentirano programiranje, refleksija i višenitnost
  • kako programirati za Web uz primjenu Web servisa i Web obrazaca
  • kako stvarati vrhunske web aplikacije uz VB.NET, .NET Framework i Visual Studio .NET
----------

Ako je netko zainteresiran nek mi pošalje podatke i koju knjigu želi (može i obadvje) na PP pa æu mu poslat!!!

Advertisement

peki2able

Learning to use PC
Zainteresovan

Imam dvije knjige o programiranju koje mi ne trebaju, pa bi ih htio nekome pokloniti kome trebaju, ili nekome tko zna nekoga da mu trebaju

1. Visual Basic .NET ab ovo - Ivan Hladni [Miš]
Ova je knjiga najbrži i najjednostavniji priruènik ua uèenje najnovije verzije Visual Basica: kroz mnoštvo primjera nauèit æe vas svemu što želite znati. Uvest æe vas u potpuno nov Visual Basic i upoznati s .NET tehnologijom.

Potpuni poèetnici nauèit æe sve o stvaranju aplikacija pomoæu Visual Basica .NET - korištenje objekata, odgovore na dogaðaje, stvaranje korisnièkih suèelja te osnove programiranja potrebne za razvoj Windows aplikacija.

Napredniji i veæ postojeæi programeri nauèit æe mnoge novosti uvedene u Visual Basic . NET, kao što su streaming podataka na disk, novi naèini odgovora na pogreške, novi sintatièki elementi unutar samog jezika te promjene naèina funkcioniranja Visual Basic aplikacija.

Ova knjiga sadrži:

• Objašnjenja operativnog sustava Windows
  • Osnove i logiku programiranja, ukljuèujuæi primjenu varijabli, petlje, provjere podataka, funkcije i potprograme
  • Cjelokupni uvod u programiranje profesionalnih Windows aplikacija koristeæi standardne Windows objekte
  • Nove naèine rada s datotekama i nove naèine provjeravanja pogrešaka
  • Crtanje pomoæu GDI+
  • Stvaranje potpuno funkcionalnih Windows .NET aplikacija
  • Objašnjenje objektivno-orjentiranog programiranja

2. Visual Basic .NET - Paul Kimmel [Miš]
Ova knjiga predstavlja razumljiv priruènik za uèenje Visual Basic .NET-a iz pera Paula Kimmela, veterana objektno orijentiranog programiranja. Priruènik æe vam pružiti dragocjen oslonac u uèenju i stjecanju prakse zahvaljujuæi razumljivim primjerima distribuiranih aplikacija i stvaranja Web servisa.

U ovoj knjizi doznat æete:

• sve o unificiranom IDE-u, makronaredbama i prilagodbi Visual Studio .NET-a pomoæu Automation Extensibility Modela
  • što je objektno orjentirano programiranje, refleksija i višenitnost
  • kako programirati za Web uz primjenu Web servisa i Web obrazaca
  • kako stvarati vrhunske web aplikacije uz VB.NET, .NET Framework i Visual Studio .NET
----------

Ako je netko zainteresiran nek mi pošalje podatke i koju knjigu želi (može i obadvje) na PP pa æu mu poslat!!!
Ako ponuda još vrijedi ?

gorand

Software guru
da nepravim novu temu,
mali mi se malo muæi sa visual basicom 2010,pravi neku tablicu i kad recimo upiše neki broj on taj broj stavi u tablicu veæa,manja-par nepar itd........kad upiše sljedeæi broj on isto tako se sortira ispod u drugi red,..........e sad jel postoji naèin kako da kad upiše drugi broj ovaj prvi ide ispod,a drugi dolazi na njegovo prvo mjesto,.............znaæi novi broj je uvijek na vrhu.........

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Vijesti 0